Tučių šeima gamtinėja pdf, epub, mobi

Tučių šeima gamtinėja | Andrė Balžekienė, Laura Belevica

Atsisiųsti knygą Tučių šeima gamtinėja pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Balžeko Bitės

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 22×27, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 48
 • ISBN ar kodas: 9786099586403


 • Tučių šeima gamtinėja.pdf
  Tučių šeima gamtinėja.epub
  Tučių šeima gamtinėja.mobi


  Tučių šeima gamtinėja pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tučių šeima gamtinėja pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tučių šeima gamtinėja knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tučių šeima gamtinėja pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tučių šeima gamtinėja aprašymas

  Aprašymas

  Susipažinkite su Tučių šeima: septynerių metų Onytė ir jos jaunesnioji sesutė Barbora, tobulai gyvenimą organizuojanti mama ir šmaikštuolis tėtis.

  Gyvendami mieste ir kasdien žongliruodami kompiuteriais, iPadais, telefonais, žinutėmis, laiškais ir skambučiais, jie kartais pamiršta kalbėtis ir ilsėtis. Tada pavargsta ir patys nesupranta, kodėl ima pyktis.

  Didžiulis barnis priverčia susimąstyti: gal reiktų vieną dieną pailsėti ir išvykti į mišką. Nesinaudoti navigacija ir popieriniame žemėlapyje susirasti kelią patiems. Fotografuoti akimis, o ne telefonu. Kalbėtis apie viską ir pokštauti apie nieką – kol netrukdo skambučiai ir iššokančios žinutės.

  O štai tada ir prasideda nuotykiai, kurie padės šeimai naujai atrasti vieniems kitus. Keliaukime kartu su Tučiais?

  Ši knyga “Tučių šeima gamtinėja” visai šeimai – Andrės Balžekienės ir Lauros Belevicos kūrybinis debiutas. Knygos herojų situacijos puikiai pažįstamos joms pačioms, o bandymas rasti balansą tarp realaus ir magiškai įtraukiančio technologijų pasaulio dažnai nėra toks paprastas kaip atrodo. Na, nebent nepamirštume gamtinėti!

  Leave a Reply