Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai pdf, epub, mobi

Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai | Sud. Aurelija Davydavičienė

Atsisiųsti knygą Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Sveikatos centras “Amžinoji sandora”

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21×29, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786094082221 • Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai.pdf
  Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai.epub
  Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai.mobi


  Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai aprašymas

  Aprašymas

  2009-2011 m. vykusios akcijos knyga “Tūkstantmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai” – tai Lietuvos žmonių sąmonę, lūkesčius, nuotaikas, istorinę atmintį atspindintis leidinys. Jame per 1200 laiškų ir piešinių, kuriuos Lietuvos vardo 1000-mečio proga rašė ir kūrė visa tauta – jaunimas, šeimos, iškilūs politikai, savivaldybių merai, švietimo, kultūros įstaigos, valstybės institucijos ir visuomeninės organizacijos, sporto ir meno kolektyvai, tremtiniai, mokyklų moksleiviai, net ir užsienyje gyvenantys lietuviai. Jauniausiam akcijos dalyviui – 1-eri, o vyriausiam – 96-eri metai.
  Savo sveikinimus atsiuntė net 25 užsienio lietuvių bendruomenių nariai (iš JAV, Kanados, Vokietijos, Airijos, Italijos, Ispanijos, Švedijos, Vengrijos, Gruzijos, Estijos…), taip pat poetai J. Marcinkevičius (2009 m.), A. Puišytė, dainininkė V. Pavilionienė, aktorės R. Varnaitė, N. Narmontaitė, O. Dautartaitė, akad. J. Brėdikis, prof. P. Baršauskas, V. Garastas, A. Sabonis ir kiti.
  Knyga “Tūkstanmečio žiedas. Vilties ir meilės laiškai Lietuvai” – tai tarsi istorinis tautos Vilties ir Meilės paminklas Lietuvai. Knygoje įamžinti svarbiausi 2009 m. renginiai skirti Lietuvos vardo minėjimo tūkstantmečiui atminti. Tai – “Tūkstantmečio Odisėjos” žygis “Vienas vardas – Lietuva”, Žolinčiaus Akademijos takelis Lietuvai išaustas iš 1000 augalų, Dainų Šventės “Amžių sutartinė” akimirkos, Jungtinio sveikatos klubo 1000 km bėgimo dalyvių ąžuolų alėja Pažaislyje ir kiti.
  Už idėjos originalumą ir vienybės siekį šios knygos sumanytojai gavo palaiminimą iš Popiežiaus Benedikto XVI.
  Ši įkvepianti knyga yra skiriama plačiam skaitytojų ratui ir kaip prestižinis leidinys tinka įstaigų, institucijų ir įvairių organizacijų dovanų fondams.

  Leave a Reply