Turkijos raštai. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

Turkijos raštai. Spalvinimo knyga |

Atsisiųsti knygą Turkijos raštai. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 21×30, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 96
 • ISBN ar kodas: 9786090400197 • Turkijos raštai. Spalvinimo knyga.pdf
  Turkijos raštai. Spalvinimo knyga.epub
  Turkijos raštai. Spalvinimo knyga.mobi


  Turkijos raštai. Spalvinimo knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Turkijos raštai. Spalvinimo knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Turkijos raštai. Spalvinimo knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Turkijos raštai. Spalvinimo knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Turkijos raštai. Spalvinimo knyga aprašymas

  Aprašymas

  Sielą, kūną ir dvasią harmonizuojanti meno terapija gyvenimui be streso.
  Suteikite savo sielai sparnus ir pakilkite virš pilkos kasdienybės, grožėdamiesi po karšta Turkijos saule gimusiais įspūdingų raštų piešiniais!

  Leiskitės į nepamirštamų įspūdžių kupiną pažintį su didingąja Turkija, neiškeldami nė kojos iš namų! Netikėčiausių raštų, ornamentų ir piešinių įvairovė suteiks progą pasigrožėti tuo, ką tūkstančius metų skaičiuojanti kultūra sukūrė gražiausio, o puikiai atpalaiduojantis kūrybos procesas leis vėl pajausti nerūpestingo poilsio teikiamą naudą ir malonumą.

  Spalvinimo knygos suaugusiesiems – tai meno terapija visiems, norintiems sugrąžinti gyvenimui spalvas, dvasios ramybę, optimizmą ir geriau pažinti savąjį aš. Intuityviai pasirinktos spalvos leis geriau įsiklausyti į save, išgirsti vidinį balsą, mintimis nusikelti į tolimus kraštus ir pajausti, kaip nutolusias slogias mintis pakeičia sielos pilnatvė.

  Mėgaukitės kūrybine laisve ir pajauskite pamažu iš rutinos gniaužtų išsilaisvinančią sielą, spalvindami tūkstantmetę Turkijos kultūrą menančius raštus!

  Leave a Reply