Turtingiausias žmogus pdf, epub, mobi

Turtingiausias žmogus | Rafael Vidac

Atsisiųsti knygą Turtingiausias žmogus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786090129791


 • Turtingiausias žmogus.pdf
  Turtingiausias žmogus.epub
  Turtingiausias žmogus.mobi


  Turtingiausias žmogus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Turtingiausias žmogus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Turtingiausias žmogus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Turtingiausias žmogus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Turtingiausias žmogus aprašymas

  Aprašymas

  Ar kada troškote visko? Ir ar tam reikia krūvos pinigų?

  Atsiverskite pirmuosius šio romano puslapius ir leiskitės į tikrųjų turtų paiešką kartu su gyvenimu nepatenkintu veikėju Nikolu ir Danieliumi, „milijardieriumi be turto“.

  Nikolas ir Danielius – mokinys ir mokytojas – leidžiasi aplink pasaulį. Nikolas mokosi, keičiasi ir tobulėja, išbando savo galimybes ir vieną po kitos įveikia keistas Danieliaus užduotis. Tačiau ar tai padės jam suvokti esmę, kas yra tikrasis turtas?

  Greitas Rafaelio Vidaco romano “Turtingiausias žmogus” tempas, staigūs siužeto vingiai ir išminties perlai prikaustys nuo pat pirmųjų eilučių iki pabaigos. Knyga suteiks daugiau išminties, privers stabtelėti ir pastebėti detales, gyventi šia akimirka ir neabejotinai padės tapti turtingiausiu pasaulio žmogumi.

  Kam skirta knyga „Turtingiausias žmogus“?
  Tam, kas patyrė krizę ar didelius ir reikšmingus pokyčius savo gyvenime…
  Tam, kas ima kelti naujus klausimus, atsigręžia į savo vidų ir nori augti dvasiškai; kas mato ne vien išorę, o pagaliau įžvelgia ir dalykų esmę – esmę to, kas rūpi, ir to, kas turėtų rūpėti…
  Tam, kas jaučiasi pasiklydęs, nes neturi jokio tikslo; nes jaučia, kad kai kas svarbaus vis nepavyksta; nes supranta, kad kai ką reikia keisti, tik vis nedrįsta arba nežino, nuo ko pradėti…
  Jums visiems.

  Iš ispanų k. vertė Rugilė Katlauskaitė

  Leave a Reply