Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai pdf, epub, mobi

Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai | Sylvia Browne

Atsisiųsti knygą Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Dajalita

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9786094240683


 • Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai.pdf
  Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai.epub
  Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai.mobi


  Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai aprašymas

  Aprašymas

  Šiame patraukliame turtingų ir įžymių žmonių praėjusių gyvenimų tyrinėjime “Turtingų ir įžymių žmonių praėję gyvenimai” aiškiaregė Sylvia Browne pasakoja daugiau kaip penkiasdešimt istorijų. Anksčiau Sylvia rašė, kas atsitinka po mirties, o dabar – ką siela patiria prieš gimimą.

  Autorė taip pat pateikia trijų žingsnių planą, pagal kurį jūs patys galite atlikti kerinčią kelionę į praeitį ir sužinoti, ką veikėte praėjusiuose gyvenimuose, kurie padėjo jums tapti tuo, kas esate šiandien!

  Autorė yra įsitikinusi, kad Žemėje gyvename ne vieną kartą. Kiekvienas turime unikalią dievišką sielą, kuri inkarnacijos metu apsigyvena įvairiuose asmenyse. Tai, kas dabar esame, yra mūsų sielos išmintis ir patirtis, sukaupta ankstesnių gyvenimų metu.

  Rašytoja pateikia daugybę, kartais ir šokiruojančių, įžymių žmonių praėjusių gyvenimų aprašymų. Jie ne tik įdomūs, bet verčia ir susimąstyti, kas mes esame, iš kur atėjome, kokia mūsų paskirtis šioje Žemėje.

  “Daugumą praėjusių gyvenimų galima palyginti su pamokomis. Ne visi jie darė vienodą poveikį šiandieninei mūsų asmenybei. Ne visi jie buvo reikšmingi ar įstabūs, bet mes tokių ir neplanavome.

  Tačiau jų visuma lemia mūsų vietą sielos kelionėje, kuri vieninteliu keliu veda į tinkamą išsilavinimą – ką mes patys pasirinkome.”

  Mes esame amžini. Ir anaiptol nereiškia, kad amžinai gyvensime tik nuo dabar. Ne, mes visada buvome. Pripažinę, kad visuomet egzistavome, klausiame kur buvome laikų pradžioje?

  Ir ką veikėme? Nieko? Gulėdami ant debesėlių grojome arfomis? Tikrai? Nė akimirkai tuo nepatikėsiu nei aš, nei jūs. Mes visi gyvename gyvenimą po gyvenimo, gyvenimą po gyvenimo savo Namuose Anapus, o taip pat šioje žemėje – nesibaigiančioje šventoje kelionėje, -kad mūsų siela pasiektų didžiausias galimybes ir džiaugsmingai tarnautų Kūrėjui.

  Iš anglų kalbos vertė Regina Bylienė

  TURINYS

  TURINYS

  PIRMA DALIS

  Kaip atrodo gyvenimai / 9

  ANTRA DALIS

  Įžymios asmenybės / 33

  TREČIA DALIS

  Praėjusių jūsų gyvenimų atskleidimas / 225

  Padėka / 239

  Leave a Reply