Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos pdf, epub, mobi

Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos | Birutė Galinienė

Atsisiųsti knygą Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9786094595127


 • Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos.pdf
  Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos.epub
  Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos.mobi


  Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos aprašymas

  Aprašymas

  Monografijoje “Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos” apibendrinta ir kritiškai įvertinta per dvidešimt metų susiformavusi turto ir verslo vertinimo sistema, pačios vertintojų bendruomenės branda, naujų vertybių ir prioritetų atsiradimas, sklaida ir įgyvendinimas ir, žinoma, sistemos transformavimo galimybės, kryptys ir įveikiamos ar neįveikiamos kliūtys.

  Turto ir verslo vertinimo sistemos tobulinimo kontekste atskleidžiama sistemos kūrimo, plėtojimo raida ir aktualijos bei perspektyvos turto ir verslo vertinimo paslaugai didėjančių reikalavimų sąlygomis. Autorės atlikti moksliniai tyrimai monografijoje akcentuoja sisteminį požiūrį aptariant turto ir verslo vertinimo sistemos struktūrinius elementus, esminius pokyčius, institucinę sąrangą ir tarptautinę praktiką.
  Ypatingas dėmesys skiriamas turto ir verslo vertinimo sistemos teisinio reglamentavimo įvertinimui, Lietuvos teisinės bazės sąsajai su tarptautine ir Europos Sąjungos teisinėmis sistemomis. Prioritetinis dėmesys skiriamas ypač svarbiai turto ir verslo (ypač verslo) vertinimo proceso sričiai – finansinės veiklos analizei, verslo vertinimo ypatumams tam tikrose verslo vertinimo srityse išryškinti. Pristatomi susiteminti vertinimo paslaugų kokybę formuojantys veiksniai, aptariama universalių indikatorių sistema, leidžianti matyti profesinės brandos pokyčius.

  Monografija “Turto ir verslo vertinimo sistemos transformacijos” skiriama akademinei bendruomenei bei turto ir verslo vertintojų bendruomenei, specialistams ir tyrėjams, kuriems aktuali turto ir verslo vertinimo problematika.

  Leave a Reply