Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis pdf, epub, mobi

Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis | Marie Kondo

Atsisiųsti knygą Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 216
 • ISBN ar kodas: 9785415024193


 • Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis.pdf
  Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis.epub
  Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis.mobi


  Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis aprašymas

  Aprašymas

  Bestseleriu tapusi knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“, parašyta japonų tvarkymosi konsultantės Marie Kondo padės pagaliau gerai pasijusti savo namuose – atsikratyti nereikalingų daiktų ir viską patogiai susitvarkyti. Jos sukurtas KonMari paprastumo, organizavimo ir daiktų saugojimo metodas pasaulyje sukėlė tikrą revoliuciją.

  Nepaisant nuolatinių jūsų pastangų susitvarkyti reikalingus ir išmesti nereikalingus daiktus, popieriai vis tiek kaupiasi kaip sniego kalnai, o drabužiai pūpso krūvomis visuose namuose?

  Japonų tvarkymosi konsultantė Marie Kondo namų tvarkymą perkėlė į visiškai kitą lygį. Ji tikina, kad jeigu kartą namuose viską sutvarkysite ir susidėliosite organizuotai, jums niekada nereikės vėl to daryti.

  Daugelis metodų siūlo tvarkytis po truputį, vieną kambarį po kito ir pan. Tačiau, pasak Marie Kondo, tai pasmerkta amžinam tvarkymuisi… KonMari metodas, kai tvarkoma pagal kategorijas, garantuoja rezultatą, kuris liks ilgam. Nė vienas M. Kondo klientas nepaslydo ir jam neprireikė pakartotinės pagalbos, vis dėlto, norint patekti į jos konsultaciją, reikia laukti tris mėnesius.

  Knygoje „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ pateikiami detalūs ir aiškūs patarimai, kaip atskirti, kurie daiktai, esantys jūsų namuose, teikia džiaugsmą, o kurie ne. Tarptautiniu bestseleriu tapusiame vadove pristatomas naujausias Tokijo gyvenimo būdas, kuris tiks ir jums, jei norite išsikuopti savo namus ir pajusti tą tvarkos magiją, kuri atneša ramybę bei aiškumą ne tik į būstą, bet ir į jūsų širdis.

  Pakeitus ir tinkamai perorganizavus namų erdves, atsiveria laisva erdvė ir pačiame žmoguje – tobulėti, siekti, kurti ir jausti pasitenkinimą. Namų energetika gali net pagerinti santykius su artimaisiais.

  Svarstydami, ką pasilikti, klauskite savo širdies; svarstydami, ką kur padėti, klauskite savo namų.

  „M. Kondo meta iššūkį ir klausia ar jūsų turimi daiktai atlieka savo paskirtį. Ar jie veda jus pirmyn, ar laiko praeityje?“

  USA Today

  „…Glaustas ir tvirtas praktinis namų tvarkymo vadovas“.

  Financial Times

  „Jos balsas… kartais griežtas ir kerintis, kaip stebuklingosios kojinių krikštamotės“.

  The Wall Street Journal

  Marie Kondo Tokijuje turi konsultavimo verslą ir padeda žmonėms susitvarkyti savo perkrautus namus taip, kad jie taptų ramybės ir įkvėpimo erdvėmis. Jos sukurtas KonMari metodas tapo tikru fenomenu, o jos parašyta knyga „Tvarkingų namų stebuklas: japonų menas tvarkytis“ sulaukė milžiniško populiarumo ne tik Japonijoje, bet ir Vokietijoje, Didžiojoje Britanijoje ir kitose pasaulio šalyse; parduota daugiau nei du milijonai jos egzempliorių. Japonijoje pagal knygą kuriama TV laida. Žurnalas TIME autorę įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką.

  2019 metais turėtų pasirodyti pagal šias istorijas sukurtas filmas, knygos ekranizavimo teises įsigijo kompanija Paramount Pictures.

  A. Todd gyvena su vyru Los Andžele.

  Iš anglų kalbos vertė Lina Černiauskaitė

  Leave a Reply