Tvarkos maniakės išpažintis pdf, epub, mobi

Tvarkos maniakės išpažintis | Giedrė Bagdonienė

Atsisiųsti knygą Tvarkos maniakės išpažintis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 302
 • ISBN ar kodas: 9786090402573 • Tvarkos maniakės išpažintis.pdf
  Tvarkos maniakės išpažintis.epub
  Tvarkos maniakės išpažintis.mobi


  Tvarkos maniakės išpažintis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tvarkos maniakės išpažintis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tvarkos maniakės išpažintis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tvarkos maniakės išpažintis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tvarkos maniakės išpažintis aprašymas

  Aprašymas

  „Moteris kuria, griauna, veda, įkvepia… Moteris sprendžia, kuo jai tapti – namų šeimininke ar karaliene. Ši knyga apie namie laukiančius iššūkius.
  Knygą parašyti įkvėpė asmeninė patirtis, todėl joje rasite nuogą tiesą apie šlamšto poveikį namams ir tarpusavio santykiams, pasakojimus apie netvarkos chaosą, tvarkymosi beviltiškumą ir nusivylusią namų šeimininkę. Tai knyga apie meilę, pagarbą savo namams, nuoširdų rūpinimąsi savimi ir savo namų erdve.“

  Giedrė Bagdonienė

  Ar mylite savo namus?
  Kokius jausmus patiriate, kai atidarote jų duris?
  Esate patenkinti tuo, ką matote, o gal vaizdas nedžiugina?
  Galbūt susinervinate vien pagalvoję, jog reiks tvarkytis, o kasdieniai buities darbai vargina?

  Visiems laikams pakeisti požiūrį į tvarkymąsi ir įsimylėti savo namus iš naujo siūlo „tvarkos maniakė“ Giedrė Bagdonienė, vedanti seminarus apie tvarkingų namų paslaptis. Į knygą ji sudėjo svarbiausią informaciją, kuri padės priimti buitį palengvinančius sprendimus ir išsiugdyti įpročius, neleisiančius pasklisti netvarkai. Kiekviename skyriuje rasite praktiškai išbandytų patarimų, padėsiančių susikurti norimą tvarką ir ją lengvai palaikyti.

  Efektyvesnis ir malonesnis tvarkymasis ne tik leidžia mėgautis jaukiais namais, taupo laiką, bet ir prisideda prie geresnių šeimos santykių kūrimo. Tad pradėkite savo namus keisti jau dabar!

  „Žinių, kaip tinkamai pasirūpinti namais, būti sėkmingai, atsipalaidavusiai savo namų šeimininkei, ieškojau visur: knygose, internete, klausiau išmintingų patarimų moterų, kurios sugeba palaikyti nuolatinę tvarką namie, o buvimas jų namuose mane įkvepia. Tad šioje knygoje rasite tai, kas pakeitė mano aplinką iš chaotiškos, neorganizuotos, apkrautos į erdvią, tvarkingą, šildančią. Knygos turinys gali įkvėpti Jus iš esmės peržiūrėti tai, kas slepiasi Jūsų spintose, po lova, palėpėje ar sandėliuke, ir priimti vis atidėliojamus Jūsų buitį palengvinančius sprendimus. Joje surinkau visą svarbiausią praktinę informaciją, kurią turi žinoti sėkminga, organizuota, savimi pasitikinti namų moteris.“
  Giedrė Bagdonienė

  Leave a Reply