Tylioji pdf, epub, mobi

Tylioji | Tess Gerritsen

Atsisiųsti knygą Tylioji pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 352
 • ISBN ar kodas: 9789955133667 • Tylioji.pdf
  Tylioji.epub
  Tylioji.mobi


  Tylioji pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tylioji pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tylioji knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tylioji pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tylioji aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Tylioji”. Joks kitas rašytojas taip nevedžioja skaitytojo aštriais it skustuvo ašmenys ir kupinais pavojų tamsiojo pasaulio vingiais kaip „Ledinio šalčio“ ir „Chirurgo“ autorė. Kai paimsite į rankas populiariausios New York Times autorės Tessės Gerritsen, atsiduokite jos meistriškumui ir pasiruoškite neišvengiamai įtampai ir kraują stingdančioms scenoms.

  Kiekviena nusikaltimo vieta turi savo istoriją. Kai kurios iš jų neleidžia užmigti naktimis. Kitos persekioja sapnuose. Vienoje iš jų išvydus kraupų vaizdą, Žmogžudysčių skyriaus detektyvei Džeinei Ricoli teks patirti ir nemigą, ir košmarus.

  Prieš devyniolika metų Kinų kvartalo restorane per beprotišką šaudymą, pasibaigusį savižudybe, žuvo penki žmonės. Viena moteris, susijusi su tomis žudynėmis, tebėra gyva – tai paslaptinga Rytų kovos menų meistrė, žinanti paslaptį, apie kurią nedrįsta prasitarti ir kuri vis dar gyvuoja Kinų kvartalo šešėliuose. Dabar ši moteris tampa gilaus ir negailestingo blogio taikiniu.

  Tirdamos nusikaltimą, į kurį įsipina šiurpūs senovės Kinijos legendos atgarsiai, Džeinė Ricoli ir Mora Ailz turi pergudrauti nematomą priešą ir perprasti, į ką nukreipti negailestingo šimtmečių senumo kardo ašmenys.

  Domina kaip veiksmas vyksta toliau? Įsigykite knygą “Tylioji”.

  Vertė Vilma Krinevičienė

  Leave a Reply