Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) pdf, epub, mobi

Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) | Carlos Castaneda

Atsisiųsti knygą Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9789955678007 • Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos).pdf
  Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos).epub
  Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos).mobi


  Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Tylos galia. Sapnavimo menas (VIII-oji ir IX-oji knygos) aprašymas

  Aprašymas

  Į knygą “Tylos galia. Sapnavimo menas” sudėti du Karloso Kastanedos (Carlos Castaneda) kūriniai. Tai yra tarsi vainikas, kuris puošia ir drauge apibendrina visą šio nepaprasto autoriaus kūrybą ir paslaptingą gyvenimo kelią.

  „Tylos galia“ – aštuntoji Karloso Kastanedos knyga iš jo knygų serijos apie jakių genties indėno don Chuano mokymus. Pradėjęs kaip kuklus antropologijos studentas (apie tai kalba pirmoji knyga Don Chuano mokymai), jis, pagaliau pažinęs senųjų megų paslaptis, pasiekia slenkstį, už kurio prasideda visai kiti pasauliai, kitos tikrovės. O kad ten nepražūtų, magas, nepriekaištingai įveikęs ilgą kario kelią ir palytėtas dvasios, privalo būti įvaldęs tam tikras magiškąsias elgesio technikas…

  „Sapnavimo menas“ aprašo jakių genties indėno mago don Chuano Matuso sapnavimo pamokas, kurias jis davė savo mokiniui ir šios knygos autoriui Karlosui Kastanedai.

  Kai sapnuoja, magai patenka į kitus pasaulius, o jie yra tokie pat tikri kaip ir šis, kuriame teka mūsų kasdienis gyvenimas. Šie visi pasauliai egzistuoja vienu metu ir vienoje vietoje, ir magas renkasi, kuriame iš jų užmigti ir kuriame nubusti. Tačiau tada neišvengiamai kyla klausimas: ar dabar, kai skaitome šias eilutes, mes sapnuojame, ar būdraujame? Keistas klausimas? Taip, jis keistas paprastiems žmonėms, tačiau žengusieji magų keliu šį klausimą vertina labai rimtai, nes kuo toliau žmogus nueina magų keliu, tuo menkesnė tampa riba tarp vadinamojo sapno ir vadinamosios tikrovės.

  Naujausia Carloso Castanedos knyga – visos į lietuvių kalbą išverstos knygos viename tome – “Don Chuano mokymas”.

  Leave a Reply