Ūkio gyvūnai. Garsų knyga pdf, epub, mobi

Ūkio gyvūnai. Garsų knyga |

Atsisiųsti knygą Ūkio gyvūnai. Garsų knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Presvika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 30×30
 • ISBN ar kodas: 9789955224464 • Ūkio gyvūnai. Garsų knyga.pdf
  Ūkio gyvūnai. Garsų knyga.epub
  Ūkio gyvūnai. Garsų knyga.mobi


  Ūkio gyvūnai. Garsų knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ūkio gyvūnai. Garsų knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ūkio gyvūnai. Garsų knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ūkio gyvūnai. Garsų knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ūkio gyvūnai. Garsų knyga aprašymas

  Aprašymas

  Sveiki atvykę į ūkį! Čia gyvena drąsus šuo, protinga karvė, darbštus arklys, ori žąsis ir daug kitų naminių gyvūnų. Nutiko taip, kad į ūkį atvyko naujas šeimininkas. Ir tada viskas prasidėjo! O kas tada buvo, sužinosite perskitę šią gražiai iliustruotą, vaikams nuo 3-ejų metų skirtą knygą.
  Įdomų pasakojimą papildo įvairūs garsai. Paspaudęs mygtukus vaikas išgirs gyvuliukų ir naminių paukščių balsus, kitokius ūkiui būdingus garsus. Ši pamokoma knygelė tvirtais kartoniniais puslapiais patraukliai supažindina mažylius su ūkio gyvūnais, padeda plėsti vaikų akiratį ir gausinti žodyną, žadina smalsumą ir norą domėtis aplinka.

  Leave a Reply