Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas pdf, epub, mobi

Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas | Algirdas Girininkas, Linas Daugnora

Atsisiųsti knygą Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Klaipėdos universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 23×30, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 319
 • ISBN ar kodas: 9789955188773


 • Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas.pdf
  Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas.epub
  Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas.mobi


  Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Ūkis ir visuomenės Lietuvos priešistorėje, I tomas aprašymas

  Aprašymas

  Monografija “Ūkis ir visuomenė Lietuvos priešistorėje, I tomas”, yra mokslinė studija, kurioje aptariami Lietuvos priešistorės – akmens amžiaus ir ankstyvųjų metalų laikotarpio – ūkio ir visuomenės raidos klausimai, remiantis archeologinės, bioarcheologinės, paleobotaninės, gamtinės kaitos ir fizikinių mokslų tyrimų duomenimis.
  Ypatingas dėmesys skiriamas pasisavinamojo ir gamybinio ūkio plėtotei, neolitizacijos raidos ypatumų formavimuisi, metalurgijos, mainų įtakai ūkiui atskiruose Lietuvos regionuose. Darbe išryškinamas visuomenės sąrangos ir socialinės hierarchijos formavimasis atskirais Lietuvos priešistorės laikotarpiais.

  Monografija “Ūkis ir visuomenė Lietuvos priešistorėje, I tomas” skirta ne tik akmens amžiaus ir ankstyvųjų metalų laikotarpio tyrinėtojams, bet ir plačiajai akademinei auditorijai.

  Leave a Reply