Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio pdf, epub, mobi

Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio | Claudio Paolucci

Atsisiųsti knygą Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 309
 • ISBN ar kodas: 9786094663840


 • Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio.pdf
  Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio.epub
  Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio.mobi


  Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio aprašymas

  Aprašymas

  Vieno žymiausių XX amžiaus intelektualų, rašytojo, filosofo Umberto Eco biografija – „Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio“. Ši knyga – tai vieno iš paskutiniųjų jo studentų Claudio Paolucci duoklė savo dėstytojui, mokytojui ir kolegai.

  Umberto Eco (1932–2016) – pasaulinę šlovę pelnęs rašytojas, Viduramžių filosofijos ekspertas, semiotikas, literatūros, meno, istorijos tyrinėtojas. Tačiau pirmiausia jis buvo nepaprastas mokytojas. Tiek universitete, tiek už jo ribų. Knygos „Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio“ autorius Claudio Paolucci buvo vienas paskutiniųjų Umberto Eco mokinių, o vėliau ir jo kolega Bolonijos universitete.

  Umberto Eco darbo pamatas visada buvo meilė abejonėms ir pasitikėjimas diskusijomis. Jis sugebėdavo nutiesti tiltus tarp idėjų ir žmonių, ironija ir humoru naudojosi tikrindamas egzistuojančią tvarką. Umberto Eco visuomet jautė pašaukimą mokyti ir tyrinėti.

  Knygoje „Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio“ autorius apžvelgia filosofinį, socialinį, intelektualinį Umberto Eco palikimą ir parodo, kaip stipriai buvo susijusios skirtingos jo veiklos: semiotikos teorijos ir rašytojo darbas, žiniasklaidos analizė ir meilė Viduramžiams, humoras ir atsakomybė, vertinant savo kaip profesoriaus darbą.

  Claudio Paolucci biografijoje „Umberto Eco. Tarp Tvarkos ir Nuotykio“ atskleidžia U. Eco ne tik kaip mokslininką ar dėstytoją, bet ir kaip jautrų, lankstų, į dialogą ir diskusijas linkusį žmogų. Autorius papasakoja, kaip žinomas rašytojas bendraudavo su savo studentais ir net koks gyvūnas buvo jo mėgstamiausias. Knygoje atsiskleidžia įspūdinga ir subtili Umberto Eco asmenybė, jo požiūris į gyvenimą, mokslą ir darbą.

  Umberto Eco rašė romanus, esė, mokslinius darbus, yra parašęs ir kelias knygas vaikams.

  “Atsisveikinu su šia knyga taip, kaip atsisveikinau su Umberto Eco, kai šis palydėdamas mane link lifto tarpduryje tarė: „Claudio, parašyk apie mane knygą.“
  Štai, profesoriau, knyga parašyta. Tikiuosi, tau ji patinka. Per visus šiuos nuostabius dvidešimt metų tai pirmas kartas, kai kreipiuosi į tave „tu“.

  Claudio Paolucci – filosofijos ir komunikacijos fakulteto Bolonijos universitete dėstytojas. Dėsto semiotiką, audiovizualinės ir muzikos kalbos semiotiką, kalbos filosofiją. Nuo 2012 metų jis yra Italijos kalbos filosofijos draugijos sekretorius. Jo daktaro disertacijai vadovavo Umberto Eco.

  Iš italų kalbos vertė Toma Gudelytė

  Leave a Reply