Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Urvinio lokio gentis (serijos

Atsisiųsti knygą Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 608
 • ISBN ar kodas: 9786094033391


 • Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga).pdf
  Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga).epub
  Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga).mobi


  Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Urvinio lokio gentis (serijos “Pirmykštė moteris” 1-oji knyga) aprašymas

  Aprašymas

  Žemės drebėjimas palieka mažąją Ailą vieną priešistorinėje girioje. Taip ją, klajojančią, išbadėjusią, urvinio liūto sužeistą, aptinka Urvinio lokio genties žmonės. Aukšta, šviesiaplaukė, mėlynakė iš svetimos genties atrodo nesava ir nepatikima. Jei ne gydytoja Iza ir laimingai susiklosčiusios aplinkybės, vaikas būtų paliktas mirti. Padedama globėjos mergaitė išmoksta neandertaliečių, bendraujančių daugiau gestais ir mimika, tradicijų, elgesio normų, kalbos, o imlus protas pasitarnauja kasdienėje kovoje dėl išlikimo. Ailos, kurios gyslomis teka pirmųjų žmonių kraujas, atsiradimas žada neišvengiamas permainas, kelia Urvinio lokio gentainių pagarbą… ir neapykantą.

  Jean Marie Auel (g. 1936) – Amerikoje gimusi rašytoja, pakerėjusi pasaulį “Žemės vaikų” saga. Mintis parašyti trumpą apysaką apie vienišą kromanjoniečių moterį neandertaliečių gentyje toptelėjo jau sulaukus keturiasdešimties, užauginus penkis vaikus. Jean sėdo rašyti tokią knygą, kokias mėgo pati – įtraukiančias, suteikiančias žinių. Kad atvertų langą į pirmykščių žmonių pasaulį, J. Auel išstudijavo visą įmanomą archeologinę medžiagą, dalyvavo išlikimo kursuose, mokėsi primityviųjų amatų, gydymo vaistažolėmis. Rezultatas – šešios knygos, pelniusios pasaulio archeologų, antropologų ir paleontologų pagarbą. Tačiau milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjo ne tik įtikimas Europos priešistorės vaizdas, bet ir jaudinantis pasakojimas apie tarpusavio santykius, meilės ribas ir moterį, kurios rankose atsidūrė žmonijos likimas.

  Iš anglų kalbos vertė Rasa Krulikauskienė, Nomeda Berkuvienė

  Leave a Reply