Už nuodėmes bus atleista pdf, epub, mobi

Už nuodėmes bus atleista | Katja Kettu

Atsisiųsti knygą Už nuodėmes bus atleista pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090116623


 • Už nuodėmes bus atleista.pdf
  Už nuodėmes bus atleista.epub
  Už nuodėmes bus atleista.mobi


  Už nuodėmes bus atleista pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Už nuodėmes bus atleista pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Už nuodėmes bus atleista knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Už nuodėmes bus atleista pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Už nuodėmes bus atleista aprašymas

  Aprašymas

  Vienos originaliausių ir ryškiausių Suomijos rašytojos knyga “Už nuodėmes bus atleista”, kurioje susipina gaivališka aistra ir vienas prieštaringiausių Antrojo pasaulinio karo epizodų, apie kurį ilgus metus buvo nutylima.
  Pati Suomijos šiaurė, atšiauri realybė, saviti, mistika dvelkiantys tundros įstatymai ir viską savo kelyje traiškanti karo mėsmalė. Visa tai lemta patirti vokiečių karininką laukine meile pamilusiai raganiškai šamanų palikuonei – atsiskyrėlei kaimo pribuvėjai.

  Knyga “Už nuodėmes bus atleista” parašyta nepaprastai turtinga kalba, kurioje šiurkšti realybė susipina su poetiškumu, o šiaurietiška mistika – su netikėtai prasiveržiančiu humoru. Romanas sulaukė didelio skaitytojų ir kritikų pripažinimo, buvo apdovanotas svarbiomis Suomijos literatūrinėmis premijomis.

  “Knygą „Už nuodėmes bus atleista“ ne skaitai, bet išgyveni – iki paskutinio atodūsio. Ne tu ją, o ji tave praryja.”
  Dagens Nyheter, Švedija

  Suomijos šiaurėje gimusi ir augusi Katja Kettu (g. 1978) yra viena talentingiausių ir labiausiai intriguojančių šiuolaikinių Suomijos rašytojų. Ji taip pat režisuoja animacinius filmus. Rašytojos kūryba apdovanota svarbiomis Suomijos literatūros premijomis, išversta į keliolika kalbų.

  Iš suomių k. vertė Aida Krilavičienė

  Leave a Reply