Už stiklo durų pdf, epub, mobi

Už stiklo durų | Karolina Germanavičiūtė

Atsisiųsti knygą Už stiklo durų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 23×14, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 264
 • ISBN ar kodas: 9786090127049


 • Už stiklo durų.pdf
  Už stiklo durų.epub
  Už stiklo durų.mobi


  Už stiklo durų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Už stiklo durų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Už stiklo durų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Už stiklo durų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Už stiklo durų aprašymas

  Aprašymas

  Karolina Germanavičiūtė – knygos “Lieknesnė, gražesnė, laimingesnė aš” autorė, sveiko gyvenimo būdo patarimus dalijanti ir savo tinklalapyje www.missfit.lt. Šiuo metu Londone gyvenanti Karolina dirba žurnaliste.

  “Už stiklo durų” – pirmasis autorės romanas, kurį parašyti įkvėpė ją supantys žmonės. Tai romanas apie mus, moteris: geidžiamas, nuodėmingas, įskaudintas ir įkvepiančias.

  Laimė, ištikimybė ir gražūs santuokos metai – kiekvieno siekiamybė, tačiau likimas knygos herojams yra paruošęs kitokį planą. Jauna mergina Lilė įsipainioja į meilės trikampį. Ji stengiasi, neriasi iš kailio, norėdama įrodyti Ignui, kad palikęs savo žmoną Liną jis nieko nepraras. Priešingai – laimės. Tačiau Ignas nepataisomas egoistas. Jis nevengia trumpalaikių romanų ir vienkartinių nuotykių. Geriausia Linos draugė Rasa irgi buvo tapusi Igno vieno aistringo vakaro užgaida. Rasa šią nuodėmę slepia, bet tai ne vienintelis ją slegiantis dalykas. Jos ir Mindaugo santuoka iš pažiūros atrodo tobula, tačiau viduje ją drasko priekaištai, smurtas ir nepagarba. Ji nebenori apsimetinėti laiminga žmona.

  “Meilė ir draugystė – tai lyg tiksinti bomba. Nežinai, kada ji sprogs. Bet jei sprogs – sugriaus viską, kuo kadaise tikėjai. Įsileidęs žmogų į širdį, suteiki jam galimybę sugniuždyti tave iš vidaus. Sužeisti tikrąjį tave.”

  Pirmajame Karolinos Germanavičiūtės romane “Už stiklo durų” – šeimos paslaptys, nuoskaudos ir intrigos. Pakilimai ir nuopuoliai, gyvenimai, kurie jungiasi, kertasi, išsiskiria. Jaunų žmonių klaidos, jausmai, pasirinkimai ir vertybės. Likimo ironija ir netikėta laimė.

  Leave a Reply