Užklumpa šviesa pdf, epub, mobi

Užklumpa šviesa | Vytautas Kaziela

Atsisiųsti knygą Užklumpa šviesa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 120
 • ISBN ar kodas: 9789986397137


 • Užklumpa šviesa.pdf
  Užklumpa šviesa.epub
  Užklumpa šviesa.mobi


  Užklumpa šviesa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Užklumpa šviesa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Užklumpa šviesa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Užklumpa šviesa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Užklumpa šviesa aprašymas

  Aprašymas

  Šio poeto kūryba lig šiol labiau žinoma Aukštaitijos skaitytojams, tame krašte išleista didžioji dalis jo poezijos rinkinių, tarp jų ir knyga lietuvių ir anglų kalba, knygos vaikams. Už eilėraščių rinktinę „Kas nebus pralaimėta“ Vytautas Kaziela (g. 1955) nusipelnė Antano Miškinio premijos (2006). Ši, jau aštuntoji, jo lyrikos knyga, išeinanti sostinėje, normalizuoja jo kūrybos vertės supratimą. Tai rimta, bent kiek elegiška kalba apie dabartį, ji pasižymi pokalbio, tolydaus galvojimo intonacijomis, dabartį ir istoriją aprėpiančio žmogaus mąstymu, lakoniška išraiška.

  „Vytauto Kazielos eilėraščių įspūdis – lyg važiuotum per Aukštaitiją iš Dusetų, Utenos ar Molėtų Vilniaus linkui, žiūrėtum pro langą į susikertančias linijas – dangaus, miškų, kalvų, vandenų, sodybų, gyvenimo. Taip, tikrai, eilėraštis atsiranda ten, kur kas nors susikerta, – skaudžiai, žeidžiamai ar tik liūdnai, truputį elegiškai, lyg prasitęstų linijos iš meilės ir netekties, iš ankstesnio rinkinio.
  Lyg realistiškesnės, taupesnės: yra tiek, kiek liko, nors ir norėtum daugiau. Naujieji Vytauto Kazielos eilėraščiai geri pokalbininkai: ramiai laikosi savo tono, balso nekelia, bet ir per žemai nenuleidžia, klausosi kito, nepertraukinėja, veikia ritmu.“

  Viktorija Daujotytė

  Leave a Reply