Užkoduotas protas pdf, epub, mobi

Užkoduotas protas | Charles F. Haanel

Atsisiųsti knygą Užkoduotas protas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2018
 • Puslapių skaičius: 200
 • ISBN ar kodas: 9786098112795


 • Užkoduotas protas.pdf
  Užkoduotas protas.epub
  Užkoduotas protas.mobi


  Užkoduotas protas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Užkoduotas protas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Užkoduotas protas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Užkoduotas protas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Užkoduotas protas aprašymas

  Aprašymas

  Verslininko Charles F. Haanel knyga „Užkoduotas protas“ – nuoseklus gidas, kaip pasitelkus protą bei mintis pakeisti savo gyvenimą.

  Kas įkvėpė Billą Gatesą mesti studijas ir imtis rizikingo, tačiau perspektyvaus verslo? Kam turi būti dėkinga Rhonda Byrne, sukūrusi filmą ir jį sekusią populiarių knygų seriją „Paslaptis“? Kuo rėmėsi garsieji Napoleon Hill ir Wallace D. Wattle kurdami savo sėkmės formules ir aprašydami jas bestseleriais tapusiose knygose?

  „Užkoduotas protas“ – tai 24 tobulėjimo žingsnių programa, kuri padeda formuoti pozityvų požiūrį į gyvenimą ir aplinką. Anot jos autoriaus Charles F. Haanel, mūsų mintys yra svarbiausia pasaulį kurianti jėga, kuriai paklūsta materija. Kiekvienas knygos skyrius moko mąstyti harmoningai ir išmokti susikaupti. Skaitytojai galės pažvelgti į save iš šalies, įvertinti savo laiko planavimo ir koncentracijos gebėjimus, savo fizinę ir psichinę sveikatą.

  Kiekvienas knygos „Užkoduotas protas“ skyrius – tai atskira kelionė, kurią autorius siūlo keliauti bent keturias dienas. Šiose kelionėse atliekami rekomenduojami pratimai ir pozityvaus mąstymo praktikos. Charles F. Haanel skaitytojui pateikia visapusišką tobulėjimo pradžiamokslį – nuo pamokų sėdėti ramiai iki Biblijos ištraukų kontempliacijos ir apmąstymo.

  Sąžiningai besilaikantys jo siūlomo modelio išmoks kontroliuoti savo emocijas, mąstyti, pažinti giliausius pasaulio slėpinius ir galiausiai – pritaikyti įgytas žinias praktiškai. Knygoje pateikiama programa visapusiška, nuosekli ir vientisa, kiekvienas pratimas, kurį prašoma atlikti, susijęs su kitais, todėl net keisčiausios užduotys veda tikslo link.

  „Užkoduotas protas“ priklauso „Naujosios minties“ judėjimui, teigiančiam, kad dvasia yra esminis pasaulio pradas, o mintys gali keisti mūsų regimą tikrovę. XIX a. JAV išsikristalizavusi mąstymo kryptis susijusi su religiniais įsitikinimais apie Dievo ir žmogaus vienovę. Jos siūlomos praktikos aktualios kiekvienam, siekiančiam valdyti savo mintis ir pasitelkti jas geresnio pasaulio kūrimui.

  Knygos autorius Charles F. Haanel – amerikiečių rašytojas, filosofas ir verslininkas, geriausiai žinomas dėl savo tobulėjimo programos, įkvėpusios kitus savipagalbos knygų kūrėjus, verslininkus ir dvasinius lyderius.

  Iš anglų kalbos vertė Andrius Rondomanskis

  Leave a Reply