Užnuodytas kraujas pdf, epub, mobi

Užnuodytas kraujas | Arnaldur Indridason

Atsisiųsti knygą Užnuodytas kraujas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786094033339


 • Užnuodytas kraujas.pdf
  Užnuodytas kraujas.epub
  Užnuodytas kraujas.mobi


  Užnuodytas kraujas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Užnuodytas kraujas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Užnuodytas kraujas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Užnuodytas kraujas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Užnuodytas kraujas aprašymas

  Aprašymas

  Iškviestas į „banalios islandiškos žmogžudystės“ vietą – rastas senolis pelenine suknežinta kaukole – detektyvas Erlenduras netrukus įsitikina, Erlenduras netrukus įsitikina, kad viskas yra kur kas painiau nei atrodo. Ir kaltininko nepavyks rasti kaip paprastai – tiesiog paklausinėjus kaimynų. Auka Holbergas prieš daugelį metų išprievartavo moterį, bet nuteistas nebuvo. Moteris susilaukė dukros, kuri mirė vaikystėje nuo reto smegenų auglio. Ekshumacija atskleidžia, kad mergaitė palaidota be smegenų. Aiškindamasis dešimtmečių senumo įvykius Erlenduras atsiduria Genetinių tyrimų centre, kur nuo 1915 m. keliauja kiekvieno islando ligos istorija ir kraujo mėginiai, kur nagrinėjama DNR. Viena mįslė veda į kitą, o rezultatas – meistriškas detektyvas iš Skandinaviško detektyvo elito serijos, tęsiantis puikias Stiego Larssono “Mergina su drakono tatuiruote” tradicijas.

  Arnaldur Indridason (g. 1961 m.) – garsaus islandų rašytojo Indridi G. Torsteinssono sūnus, dirbęs laikraščio žurnalistu, vėliau apžvalgininku. Jis yra parašęs keturiolika knygų, už detektyvą “Užnuodytas kraujas” pelnė Nordic Crime Novel apdovanojimą, o knygos tęsinys “Kapo tyla” įvertintas dar ir Gold Dagger apdovanojimu. Indridason gyvena ir dirba Reikjavike, Islandijoje.

  Iš anglų kalbos vertė Gytautė Gružauskaitė

  Leave a Reply