Vabalų berniukas. Pirma knyga pdf, epub, mobi

Vabalų berniukas. Pirma knyga | M. G. Leonard

Atsisiųsti knygą Vabalų berniukas. Pirma knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955239864


 • Vabalų berniukas. Pirma knyga.pdf
  Vabalų berniukas. Pirma knyga.epub
  Vabalų berniukas. Pirma knyga.mobi


  Vabalų berniukas. Pirma knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vabalų berniukas. Pirma knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vabalų berniukas. Pirma knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vabalų berniukas. Pirma knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vabalų berniukas. Pirma knyga aprašymas

  Aprašymas

  Darkus negali patikėti savo akimis, kai iš pamišėlio kaimyno kelnių iškrenta milžiniškas juodas vabalas ir nutupia netoli berniuko kojų. Jam dar niekada neteko matyti į nindzę panašaus raganosio, kuris, regis, supranta kiekvieną Darkaus žodį ir pasirodo esąs labai draugiškas ir itin protingas. Bet argi gali būti, kad vabalas ir žmogus susikalbėtų?!

  Darkus su naujuoju draugu ir dėde Maksu leidžiasi į mįslingai dingusio tėčio paieškas. Mokslininkas Bartolomėjus Katlas išnyko be pėdsako iš vabalų kolekcijos patalpos Gamtos istorijos muziejuje. Didžiausią įtarimą kelia muziejaus rėmėja bjaurioji Lukrecija Kater. Ekscentriškos mados karalienės naujausia aistra – segės iš vabalų. Kad įsigytų kuo daugiau ypatingų vabzdžių ji pasiryžusi net patiems nešvariausiems darbams.
  Visas paslaptis Darkui padės atskleisti raganosis vabalas ir kiti jo draugai vabalai, gyvenantys nešvarių puodelių kalne pas keistuolius kaimynus.

  „Itin originalus naujas balsas vaikų literatūroje. Prognozuojame vaikams vabalomaniją!“
  The Times

  „Kupina drąsių vaikų ir bjaurių piktadarių, ši knyga primena 101 DALMATINĄ.“
  The Bookseller

  M. G. Leonard (g. 1974) baigė anglų literatūros bakalauro studijas ir Šekspyro kūrybos magistro studijas Londono karališkajame koledže. Savo karjerą pradėjusi muzikos industrijoje, vėliau M. G. Leonard studijavo aktorystę, kol nusprendė siekti rašytojos karjeros. Pirmoji trilogijos knyga „Vabalų berniukas“ akimirksniu sulaukė tarptautinio pripažinimo ir bus išleista daugiau nei 35 pasaulio šalyse.

  Iš anglų kalbos vertė Ina Rosenaitė

  Antroji serijos knyga – Vabalų karalienė”

  Leave a Reply