Vadyba studentams pdf, epub, mobi

Vadyba studentams | Juozas Bivainis

Atsisiųsti knygą Vadyba studentams pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9789955289333


 • Vadyba studentams.pdf
  Vadyba studentams.epub
  Vadyba studentams.mobi


  Vadyba studentams pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vadyba studentams pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vadyba studentams knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vadyba studentams pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vadyba studentams aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje nagrinėjamos pagrindinės vadybos dalyko temos. Dėstoma taip: iš pradžių aptariami vis dar diskusiniai vadybos aspektai, pateikiama trumpa vadybos mokslo ir praktikos formavimosi apžvalga, paskui supažindinama su organizacijų valdymo kontekstu ir svarbiausiais valdymo sprendimų rengimo metodais. Taip sudaromos prasmingo suvokimo prielaidos išsamiau nagrinėti valdymo funkcijas. Nuosekliai išnagrinėtos tokios valdymo funkcijos: prognozavimas, planavimas, organizavimas, apskaita, kontrolė ir analizė. Aptartas kiekvienos funkcijos turinys ir vaidmuo, apibendrintos profesinėje literatūroje pateikiamos jų interpretacijos, supažindinama su taikomais metodais ir technologijomis. Kiekvienos temos žinioms pasitikrinti skyrių pabaigoje pateikta užduočių.
  Knyga skirta studentams, vienokiu ar kitokiu pavadinimu studijuojantiems vadybą, rekomenduojama ir praktikams – vadybos profesionalams ir manantiems tokiais esant.

  Leave a Reply