Vagis iš Drezdeno pdf, epub, mobi

Vagis iš Drezdeno | Ralf Gunther

Atsisiųsti knygą Vagis iš Drezdeno pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9789955163855


 • Vagis iš Drezdeno.pdf
  Vagis iš Drezdeno.epub
  Vagis iš Drezdeno.mobi


  Vagis iš Drezdeno pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vagis iš Drezdeno pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vagis iš Drezdeno knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vagis iš Drezdeno pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vagis iš Drezdeno aprašymas

  Aprašymas

  Knyga “Vagis iš Drezdeno” – tai storinis kriminalinis romanas.

  Sutriuškintas Rusijoje Napoleonas 1813 metais patraukia į Drezdeno apylinkes ir ten vadovauja paskutiniams savo mūšiams. Pasitelkę slaptąją diplomatiją jo priešininkai siekia paskirstyti valdžią. Šioje keblioje situacijoje rūmų patarėjas fon Blokas, žymiosios Žaliųjų skliautų meno kūrinių kolekcijos direktorius, atsiduria valdančiųjų politikų pinklėse.

  Nužudžius Bloko pavaduotoją, visi įtarimai dėl žmogžudystės krenta jam. Rūmų patarėjas nėra žudikas, tačiau jis saugo stulbinamą paslaptį. Kad neatskleistų savo dvilypio gyvenimo, jis nutaria teikti informaciją prūsams. Suėmus Bloką, jo paauglę dukterį Arianą apima siaubas, ji tvirtai pasiryžta įrodyti tėvo nekaltumą ir, padedama fortepijono mokytojo E. T. A. Hofmano, imasi tyrimo.

  Bet juo daugiau jiedu sužino, juo labiau aiškėja, kad Blokas nėra jau toks nekaltas.

  Ralf Günther (g. 1967) rašo kriminalinius romanus, radijo vaidinimus, knygas vaikams, vadovėlius ir kino scenarijus. Išgarsėjo išleidęs pirmąjį istorinį romaną Asmeninis gydytojas.

  Iš vokiečių kalbos vertė Valdonė Vaitekūnienė

  Leave a Reply