Vagis mokykloje pdf, epub, mobi

Vagis mokykloje | Karolis Petryla, Vytautas Ironvytas Medineckas

Atsisiųsti knygą Vagis mokykloje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Didakta

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094420962


 • Vagis mokykloje.pdf
  Vagis mokykloje.epub
  Vagis mokykloje.mobi


  Vagis mokykloje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vagis mokykloje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vagis mokykloje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vagis mokykloje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vagis mokykloje aprašymas

  Aprašymas

  “Vagis mokykloje” – psichologinis romanas jaunimui.

  Šešiolikmečiui paaugliui, mokyklos pastumdėliui, vieną dieną pasiūloma sudalyvauti Livingstono miestelio freestyle mūšyje. Bet kaip įveikti savo baimes, kuomet balsas dreba net kalbant prieš klasę – baimę apsijuokti ir sulaukti dar didesnio pliūpsnio patyčių. Įniršęs ant savo gyvenimo, mokyklos, nematydamas ateities perspektyvų, įtikinėjamas savo geriausio draugo jis užlipa ant scenos…

  Tas vienas virpantis žingsnelis gyvenimą pripildo naujomis, visiškai netikėtomis spalvomis.

  Knyga „Vagis mokykloje“ – tarsi E. M. Goldratt vadybos novelė „Tikslas“, kurioje dėliojami jausmingi įvykiai ir visiškai nepastebimai įterpiama vadyba. Skaitytojas tiesiogiai gali ir nepajausti, kiek čia įtraukta aktualių jaunimui problemų ir tuo pačiu pasitikėjimą keliančių sprendimų. Probleminės sritys: patyčios, mokymosi sistemos sunkumai, įvertinimo svarba, feisbukas, savižudybės, neaiškumai dėl ateities – karjera, pirmoji meilė, pirmieji lytiniai santykiai. Negalėjimas pasakyti „ne“, alkoholis, cigaretės, tėvų skyrybos, savęs kaltinimas dėl ligos ir kitos probleminės sritys, kurios sprendžiasi su kiekvienu puslapiu pasąmonėje matant vis didesnę šviesą.

  “Ši knyga gimė stebint feisbuko pažįstamų gyvenimo pokyčius, prasidėjusius nuo klasės suolo. Pastebėjome lyg dėsnį: tie, iš kurių labiausiai tyčiojosi paauglystėje, dabar yra daugiausiai pasiekę – jie sėkmingi verslininkai, grafikos dizaineriai, pilotai, teisininkai, savo sričių profesionalai, bet svarbiausia – laimingi ir daug šypsosi, ką ne visada būdavo galima pamatyti mokykloje. Nepasitikinčios savimi paauglės, laikančiomis save negražiomis, nesulaukiančios vaikino, dar studijų metais pražydėjo, išsilaisvino iš dogmų, atsipalaidavo, daugiau skyrė dėmesio sau, savo išvaizdai, laisvei ir sutiko tuos vienintelius, yra laimingai susituokusios, laimingos mamos, turinčios stabilius, su karjeros perspektyvomis darbus…“

  Karolis Petryla – Lietuvos epilepsija sergančiųjų sąjungos „Epilė“ prezidentas, verslo konsultantas, tobulėjimo treneris. Autorius knygoje perduoda tikras istorijas, įrodydamas faktą, kad tie, iš kurių tyčiojosi mokykloje, dabar yra daugiausia pasiekę.

  Vytautas Medineckas – geriau žinomas kaip Ironvytas. Garsus Lietuvos reperis, verslininkas, aktyviai dalyvaujantis visuomeninėje veikloje. Knygoje jo sritis – poezija ir repo mūšiai.

  Leave a Reply