Vaikinas nuo gretimo kapo pdf, epub, mobi

Vaikinas nuo gretimo kapo | Katarina Mazetti

Atsisiųsti knygą Vaikinas nuo gretimo kapo pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 223
 • ISBN ar kodas: 9955-08-852-4


 • Vaikinas nuo gretimo kapo.pdf
  Vaikinas nuo gretimo kapo.epub
  Vaikinas nuo gretimo kapo.mobi


  Vaikinas nuo gretimo kapo pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaikinas nuo gretimo kapo pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaikinas nuo gretimo kapo knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaikinas nuo gretimo kapo pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaikinas nuo gretimo kapo aprašymas

  Aprašymas

  Pavadinimas, be abejo, žadina smalsumą, bet paaiškinimas paprastas. Knygoje pasakojama apie beprotišką aistrą, prasidedančią kapinėse, tarp antkapių ir augalų.
  Ji – Dezirėja, 35 metų bevaikė bibliotekininkė, ką tik tapusi našle, gyvena mieste, tokiame tvarkingame bute, kad šis atrodo lyg dezinfekuotas. Ji dažnai nueina į kapines, atsisėda ant suolelio ir prisimena savo mirusį vyrą Erjaną. Jis buvo idealus. Jie buvo susiplanavę visą gyvenimą, bet staiga jis išėjo ir žuvo…Ji jaučiasi apgauta ne todėl, kad jį mylėjo, bet kad viskas buvo taip gerai suplanuota ir nuėjo šuniui ant uodegos.
  Vieną dieną jai sėdint ant suolelio ir gilinantis į savo mintis, kapinėse pasirodo ir šalia atsisėda vyras. Tai Benius, nors ji dar to nežino. Benius – kepe pasipuošęs vienišas ūkininkas, kurį mylima mama paliko giminės sodyboje vieną su 24 karvėm.
  Po kurio laiko susitikinėti kapinėse tampa įprasta. Pasėdi ten tylėdami vienas šalia kito…Dezirėją ir Benių ištinka didžioji meilė. Ar išdrįs jie susitikti kitur? Bet jie tokie skirtingi! Beniaus sodyboje ant virtuvės sienų tebekaba mamos siuvinėti kilimėliai ir tvarte mykia karvės, o Dezirėja gyvena moderniame stilingai įrengtame miesto bute. Jis mėgsta naminį valgį, ji mažai nusimano apie valgio gaminimą. Tai turėtų baigtis katastrofa, o gal meilė įveiks tokias smulkmenas?

  Apie autorę:
  Švedų rašytoja Katarina Mazetti (g. 1944) užaugo Karlskrunoje, pietų Švedijos uostamiestyje, jūrininkų šeimoje. Savo karjerą pradėjo kaip vietinių laikraščių žurnalistė. Baigė Lundo universitetą, mokytojavo, dabar dirba Švedijos radijuje ir veda labai populiarią laidą moterims. Ištekėjusi už ūkininko ir augina keturis vaikus.
  K. Mazetti yra parašiusi 14 knygų: romanų suaugusiems, apsakymų ir kriminalinį romaną

  Leave a Reply