Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų pdf, epub, mobi

Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų | Ilze Jansone

Atsisiųsti knygą Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Ilze Jansone

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9789984851426 • Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų.pdf
  Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų.epub
  Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų.mobi


  Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaiko energetinė ir informatyvioji apsauga nuo tamsiųjų jėgų aprašymas

  Aprašymas

  Apsaugokime vaikus nuo Tamsos jėgų!
  Vaikas nepajėgus pats save apsaugoti. Visame pasaulyje tai daro tėvai ir seneliai. Kiekvienas žvėris, paukštis ar bet kuris gyvis žino, kaip apsaugoti savo vaikus nuo žūties ir nuo priešų. Ir, aišku, pamažu to turime išmokyti ir pačius vaikus, kaip gyvenime apginti save, savo vaikus bei kitus savo artimus žmones ne tik fiziškai, bet ir energoinformatyviai.

  Nuo ko reikia apsaugoti vaikus?
  Vaikus reikia saugoti nuoTamsos jėgų tarnų, nuo aukštųjų astralinių parazitų, nuo Pragaro nelabųjų, kurie veikia per kompiuterinius žaidimus, per sporto prekes, žaislus, per radijo ir TV laidas, multiplikacinius filmukus, per muzikinius ir video klipus. Vaikus reikia saugoti ir nuo paralelinio pasaulio būtybių, esančių šalia, ant Žemės paviršiaus, kurios mums nepalankios.

  Mūsų protėviai tvirtai žinojo, kaip apsaugoti vaikus nuo paties Šėtono, tad įsiklausykime į protėvių išminties žodžius, į Apsaugines Dainas ir į vaiko apsaugos veiksmus. Tarybiniais tamsos laikais užplūdo svetimos religijos ir filosofijos, kurios mokė pasiduoti blogiui – pagal idėją – jei tu pats būsi geras, tai ir tau visi bus geri. Daugelis patikėjo tomis apgaulingomis teorijomis. Kam jos naudingos?

  įsivaizduokite, kaip tai atrodytų miške! Kas džiaugtųsi tokia zuikiene, kuri savo vaikui pasakotų: visi žvėrys miške geri, ir lapė su vilku geri dėdės! Jei tu pats būsi jiems geras, tai ir jie tau bus geri. Tai girdėdamas vilkas stovi už krūmų ir laižosi – teisingai, mamyte, teisingai! Išlenda iš krūmų ir sako: “Ateik pas mane, zuikuti, aš esu labai geras dėdė!” Kaip jūs manote, ar tikrai tam zuikučiui bus gerai? Ar tai geras pamokymas, ar tai gera filosofija?
  Vaiką supa ir blogis, ir gėris, ir mama turi išmokyti jį atskirti, kas yra geras, o kas yra blogas, ir suprasti pasaulio sandarą. Suvokti, kad egzistuoja žmogaus pavidalo gyvūnai, kurie reinkarnavosi iš Juodosios dievybės Jachvės, ir yra žmonės, kurie reinkarnavosi iš Baltosios Dievybės Jono.

  Daugiausiai atkreipsime dėmesį į Juodųjų jėgų metodus ir priemones, kuriomis Tamsos jėgos mus daugiau ar mažiau paveikia. Kaip išsilaisvinti iš jų, jei nuo jų nukentėjote, ir kaip apsisaugoti, kad daugiau nieko panašaus neįvyktų. Mums ateis į pagalbą Dainų formulės ir Stiprybės ženklai, o taip pat ir mūsų pačių psichinė energija ir meilė vaikams.

  Apsisaugokime patys ir apsaugokime vaikus! Netapkime Tamsos jėgų tarnais!

  Leave a Reply