Vaiko gerovė pdf, epub, mobi

Vaiko gerovė | Ian McEwan

Atsisiųsti knygą Vaiko gerovė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Jotema

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×22, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9789955136118


 • Vaiko gerovė.pdf
  Vaiko gerovė.epub
  Vaiko gerovė.mobi


  Vaiko gerovė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaiko gerovė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaiko gerovė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaiko gerovė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaiko gerovė aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Vaiko gerovė” nominuotas The International IMPAC Dublin Literary Award premijai.

  “Viena geriausių metų knygų”
  The Washington Post, NPR, Vogue, BookRiot

  Fiona Mėj yra Aukštojo teismo teisėja, pirmininkaujanti sprendžiant Šeimos bylų skyriaus bylas. Ji nepaprastai protinga, gerbiama ir visiškai atsidavusi savo profesijai. Iš šalies bylos sprendimas neretai gali atrodyti paprastas, o bylos tikslas – užtikrinti vaiko gerovę – akivaizdus. Tačiau teisei kasdieniško pragmatizmo neužtenka, o Fiona yra ekspertė, kai priimant sprendimą tenka įvertinti kultūrines ir religines aplinkybes.

  Tačiau net ir profesinė sėkmė negali apsaugoti nuo nesantaikos namuose. Fionos vyras Džekas prašo jos pagalvoti apie atvirą santuoką, o po barnio tiesiog išeina iš namų. Tai ją sutrikdo. Ji nė pati nesupranta, ko baiminasi – ar kad neteks Džeko meilės, ar kad praras aplinkinių pagarbą, sulauks jų pasmerkimo ir bus atstumta visuomenės.
  Ji pasineria į darbą ir visą dėmesį skiria sudėtingai bylai, kurios centre – septyniolikmetis vaikinas. Jis ir jo tėvai, priklausantys Jehovos liudytojų bažnyčiai, neleidžia vaikinui perpilti kraujo, nors tai ir išgelbėtų jam gyvybę. Tačiau Fiona vis tiek negali liautis galvojusi apie Džeką, o būtinybė kuo greičiau išspręsti bylą ir kaip nors išgelbėti yrančią santuoką jai tampa tikru išbandymu.

  Puikus, nepaprastai jaudinantis „Atpirkimo“ ir „Amsterdamo“ autoriaus naujas romanas. Skaitytojus ši istorija pavergs ir neleis atsitraukti iki paskutinio puslapio.

  Iš anglų kalbos vertė Rasa Racevičiūtė

  Leave a Reply