Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas pdf, epub, mobi

Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas | Rossa Brugha, Matko Marlais, Ed Abrahamson

Atsisiųsti knygą Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaistų žinios

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 12×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 271
 • ISBN ar kodas: 9789955884866


 • Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas.pdf
  Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas.epub
  Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas.mobi


  Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas aprašymas

  Aprašymas

  Surinkti vaiko ligos anamnezę ir jį ištirti iš pradžių atrodo nelengvas uždavinys. Vaiko amžiaus ribos – nuo naujagimystės iki paauglystės. Vaikai dažnai nenori būti tiriami, o tyrėjas turi tiksliai žinoti, kokios informacijos ieškoti ir kaip prieiti prie vaiko. Svarbu ir tai, kad sveikatos būklės labai priklauso nuo amžiaus.

  Šiame kišeniniame „Vaikų klinikinio ištyrimo vadove“ Rossa Brugha, Matko Marlais ir Ed Abrahamson kvalifikuotai paaiškina, kaip šios problemos spręstinos. Taip pat glaustai pristatomi ligos anamnezės rinkimo ir visų vaiko organizmo sistemų ištyrimo procesai, pateikiamos dažniausios ligų apraiškos ir tyrimai. Kiekviename skyriuje pateikiama keletas klinikinių atvejų, iliustruojančių sąsają su klinikine praktika. Informacija yra glausta ir aiški, todėl šis kišeninis „Vaikų klinikinio ištyrimo vadovas“ yra neįkainojamas. Autoriams puikiai pavyko struktūriškai pateikti ištyrimo eigą, todėl vadovą skaityti ir įdomu, ir lengva.

  Leave a Reply