Vaikų ligos ir slauga pdf, epub, mobi

Vaikų ligos ir slauga | Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė ir kt.

Atsisiųsti knygą Vaikų ligos ir slauga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9785420017517


 • Vaikų ligos ir slauga.pdf
  Vaikų ligos ir slauga.epub
  Vaikų ligos ir slauga.mobi


  Vaikų ligos ir slauga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaikų ligos ir slauga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaikų ligos ir slauga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaikų ligos ir slauga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaikų ligos ir slauga aprašymas

  Aprašymas

  Ši į praktinį darbą orientuota knyga “Vaikų ligos ir slauga” parašyta atsižvelgiant į šeimos gydytojo ir slaugytojo darbo specifiką – joje glaustai aprašyta dažniausiai pasitaikančių ligų klinika, diferencinė diagnostika, tyrimai, gydymo principai, profilaktika ir slaugos procedūrų atlikimas.

  Visi autoriai: Nijolė Drazdienė, Jurgita Grikinienė, Agnė Jakavonytė-Akstinienė, Danutė Kalibatienė, Odeta Kinčinienė, Sigita Lesinskienė, Rimantas Stukas, Rasa Stundžienė, Arūnas Valiulis, Algimantas Vingras, Virginija Žilinskaitė

  Mokomoji knyga skirta medicinos, slaugos, visuomenės sveikatos studijų rogramų studentams, gydytojams rezidentams. Šioje knygoje daug naudingos informacijos ras slaugytojai ir kartu dirbantys šeimos gydytojai. Joje glaustai aprašyta dažniausiai pasitaikančių ligų klinika, diferencinė diagnostika, tyrimai, gydymo principai, profilaktika ir slaugos procedūros.

  Išsamus literatūros sąrašas bus naudingas tiems, kurie norės labiau įsigilinti į vaikų ligų ir jų priežiūros, slaugos ypatumus.

  Knygos autoriai – įvairių sričių specialistai. Tarpdisciplininis bendradarbiavimas užtikrina išsamų požiūrį į ligas, jų profilaktiką ir slaugą. Tai efektyvių žinių pagrindas.

  Tikimės, kad ši knyga bus naudinga ne tik studijuojantiems medicinos mokslus kaip mokymo priemonė, bet ir taps parankine knyga dirbantiems pirminėse asmens sveikatos priežiūros įstaigose.

  Autorių kolektyvas

  Leave a Reply