Vaikystės metų kraštas pdf, epub, mobi

Vaikystės metų kraštas | Jan Bulhak

Atsisiųsti knygą Vaikystės metų kraštas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2008
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 472
 • ISBN ar kodas: 9789955415770


 • Vaikystės metų kraštas.pdf
  Vaikystės metų kraštas.epub
  Vaikystės metų kraštas.mobi


  Vaikystės metų kraštas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaikystės metų kraštas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaikystės metų kraštas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaikystės metų kraštas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaikystės metų kraštas aprašymas

  Aprašymas

  Žinomo fotografo Jano Bułhako (1876–1950) knygoje “Vaikystės metų kraštas” publikuojami du literatūriniai kūriniai: atsiminimai „Vaikystės metų kraštas“ ir aštuoniolikos novelių rinkinys „Namai“.

  Atsiminimai apima 1882–1886 metus, praleistus gimtajame Ostašino dvare. J. Bułhakas su meile aprašo gimtuosius namus, tėvus ir gimines, vaikiškus žaidimus, kelionių po Naugarduko apylinkes įspūdžius, svečiavimąsi kaimyniniuose dvaruose, mokymąsi namuose iki išvykimo į Vilniaus gimnaziją. Tai himnas gimtajai žemei, meilės išpažinimas tėvui ir motinai, kaimo gyvenimo apoteozė.

  Autobiografinių novelių rinkinėlis „Namai“ – tai lyg ir spėjusių pagarsėti „Fotografo kelionių po Vilnių“ ir jo apylinkes tęsinys, tik dabar grįžtama į vaikystės šalį.

  Leave a Reply