Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas pdf, epub, mobi

Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas | Jonah Lehrer

Atsisiųsti knygą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9789955237341


 • Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas.pdf
  Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas.epub
  Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas.mobi


  Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas aprašymas

  Aprašymas

  Ar žinote, kad kūrybingiausiose kompanijose tualetai projektuojami pastato širdyje, kad mėlyna spalva skatina kūrybiškumą, grupinis idėjų generavimas ne toks veiksmingas, o kūrybiškumas visai nėra kelių išrinktųjų privilegija?

  Jonah Lehreris knygoje “Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas”, apžvelgdamas subtilius eksperimentus ir mokslinius tyrimus bei nagrinėdamas, kaip kūrybiškumas iš tiesų reiškiasi gyvenime, sugriauna ilgą laiką vyravusį mitą apie mūzas ir paslaptingas aukštesniųjų galių dovanas. Kūrybiškumas nėra nežemiškas reiškinys. Tai atskirų mąstymo procesų įvairovė, kurią perpratę galime veiksmingai panaudoti. Kūrybingumo impulsas yra įdiegtas į mūsų smegenų operacinę sistemą ir veikia joje kaip viena pagrindinių programų. Smegenys kiekvieną akimirką savaime kuria naujas asociacijas. Tereikia šiek tiek vaikiško atsainumo, leisti savo mintims nuklysti į svajas ir sutelkti dėmesį į tas akimirkas, kai gimsta įžvalgos.

  Knygoje “Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas” autorius atskleidžia Bobo Dylano rašymo metodą, pasakoja apie barmeną, kuris mąsto kaip chemikas, ir autistą banglentininką, išradusį naują čiuožimo bangomis judesį, kviečia apsilankyti interneto puslapyje, kuriame sprendžiami iš pirmo žvilgsnio neįveikiami uždaviniai, ir pažvelgti į kino studijos „Pixar“ užkulisius.

  Kiekvienas iš mūsų galime būti išradingas ir kiekvieno indėlis į vis tobulėjantį ir sudėtingėjantį pasaulį yra esminis.

  “Jonah Lehreris sklandžiai ir patraukliai derina mokslinius faktus ir sėkmės istorijas. Knygą Vaizduotė. Iš kur kyla kūrybiškumas tiesiog malonu skaityti, o autorius, rašydamas lakonišką prozą, pateikia naudingos informacijos.”

  Science Magazine

  “Visi galime būti kūrybiškesni, tereikia žinoti kaip. O ši knyga tai atskleis.”

  New Scientist

  Jonah Lehreris (Džona Lereris, gim. 1981) – amerikiečių žurnalistas, blogeris, keleto knygų autorius. Jo pagrindinės domėjimosi sritys yra psichologija, neurologija, tiksliųjų ir humanitarinių mokslų santykis.

  Iš anglų kalbos vertė Agnė Šeibokaitė

  TURINYS

  TURINYS

  Įžanga / 11

  PAVIENIUI

  1. Bobo Dylano smegenys / 23

  2. Alfa bangos (mėlyname fonde) / 45

  3. Atvertis / 71

  4. Užsimiršimas / 101

  5. Pašalietis / 129

  DRAUGE

  6. Q galia / 155

  7. Trintis mieste / 189

  8. Shajespeare’o paradoksas / 227

  Epilogas / 263

  Šaltiniai / 267

  Rodyklė / 276

  Leave a Reply