Valandų liturgija, I tomas pdf, epub, mobi

Valandų liturgija, I tomas |

Atsisiųsti knygą Valandų liturgija, I tomas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 1451
 • ISBN ar kodas: 9789955291671


 • Valandų liturgija, I tomas.pdf
  Valandų liturgija, I tomas.epub
  Valandų liturgija, I tomas.mobi


  Valandų liturgija, I tomas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Valandų liturgija, I tomas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Valandų liturgija, I tomas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Valandų liturgija, I tomas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Valandų liturgija, I tomas aprašymas

  Aprašymas

  Pagal Romos apeigas
  Paregta pagal „Liturgia Horarum“ antrąjį pavyzdinį leidimą (1985)

  Adventas
  Kalėdų laikas

  Valandų liturgija yra Bažnyčios malda, per kurią šlovinimu, dėkojimu bei prašymu pašvenčiamas visas dienos valandų ciklas ir visa žmogaus veikla.

  Jau senovėje krikščionys tam tikromis valandomis pasišvęsdavo maldai. Tokio pobūdžio bendra malda ilgainiui įgavo nustatytų Valandų formą. Šios Liturginės valandos, arba Dievo tarnyba, praturtinta skaitiniais, pirmiausia yra šlovinimo ir prašymo malda, taip pat Bažnyčios malda su Kristumi ir Kristui. Po Vatikano II Susirinkimo atnaujinta Valandų liturgija buvo išdėstyta ir sutvarkyta taip, kad ją galėtų atlikti ne vien dvasininkai, bet ir vienuoliai bei pasauliečiai.

  Leave a Reply