Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” pdf, epub, mobi

Valdemaras Vytautas Čarneckis:

Atsisiųsti knygą Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos nacionalinis muziejus

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 416
 • ISBN ar kodas: 9786098039788


 • Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas”.pdf
  Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas”.epub
  Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas”.mobi


  Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” aprašymas

  Aprašymas

  Nepriklausomos Lietuvos politikas, ministras ir diplomatas Valdemaras Vytautas Čarneckis (1893-1942) buvo vienas iš valstybės, jos politinio gyvenimo, diplomatijos pagrindų ir tradicijų kūrėjų.

  Šia monografija “Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” siekiama parodyti V. Čarneckio nuostatas svarbiausiais Lietuvos užsienio politikos klausimais, atskleisti jo vaidmenį priimant sprendimus, geriau pažinti asmenybės bruožus, prisidėti prie istorinės atminties išsaugojimo bei Lietuvos valstybingumo ir diplomatijos istorijos tyrimų. Knygoje “Valdemaras Vytautas Čarneckis: “Esu savo tėvynės patriotas” per V. Čarneckio asmenybę atsiveria valstybės atkūrimo problemos, tarptautinio pripažinimo peripetijos, valstybės interesų gynimas, okupacija ir jos padariniai.

  Leave a Reply