Valdymas ir informacija pdf, epub, mobi

Valdymas ir informacija | N. Paliulis, E. Chlivickas, A. Pabedinskaitė

Atsisiųsti knygą Valdymas ir informacija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 358
 • ISBN ar kodas: 9986057434


 • Valdymas ir informacija.pdf
  Valdymas ir informacija.epub
  Valdymas ir informacija.mobi


  Valdymas ir informacija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Valdymas ir informacija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Valdymas ir informacija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Valdymas ir informacija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Valdymas ir informacija aprašymas

  Aprašymas

  Informacija ir žinios – tai vis dažniau XXI informacijos amžiuje vartojamos sąvokos. Monografijoje “Valdymas ir informacija” nagrinėjama efektyvaus kompanijų valdymo problematika informacijos amžiuje, kuriame konkurencingumą daugiausia lemia žiniomis pagrįsta ekonomika. Informacijos reikšmę ir svarbą būtina suvokti ir tinkamai įvertinti kalbant apie šiuolaikišką vadybos mokslą bei efektyvią praktinę vadybinę veiklą. Ši monografija “Valdymas ir informacija” sudaro prielaidas naujai įvertinti kompanijų valdymą, konceptualiai suvokti strateginių informacinių technologijų reikšmę, jų raidos problemas, suformuoti platesnį ir gilesnį požiūrį į kompanijų konkurencingumo problemas.

  Monografija “Valdymas ir informacija” skirta vadybos ir administravimo mokslo krypties mokslininkams, doktorantams, magistrantams, taip pat ūkio subjektų vadovams ir specialistams.

  Leave a Reply