Varnos prie plento pdf, epub, mobi

Varnos prie plento | Antanas Miškinis

Atsisiųsti knygą Varnos prie plento pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2005
 • Formatas: 12×19, drobiniai viršeliai, dėžutė
 • Puslapių skaičius: 127
 • ISBN ar kodas: 9986-39-389-2 • Varnos prie plento.pdf
  Varnos prie plento.epub
  Varnos prie plento.mobi


  Varnos prie plento pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Varnos prie plento pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Varnos prie plento knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Varnos prie plento pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Varnos prie plento aprašymas

  Aprašymas

  Antanas Miškinis (1905–1983) buvo vienas didžiausių mūsų poetų neoromantikų, siekusių sintetinti tradicinės lietuvių lyrikos ir Vakarų modernizmo patyrimą.

  Knygą „Varnos prie plento“ A. Miškinis išleido būdamas trisdešimties. Tai buvo tik antra jo knyga, bet atminty ir poezijos istorijoje ji kaip visuma išliko.

  Tęsdami pernai pradėtą fotografuotinių leidinių seriją, A. Miškinio šimtmečio proga leidžiame jo paties turėto egzemplioriaus kopiją. Kartodami leidinį tokį, koks jis tada buvo, atvartuose sąmoningai pateikiame pluoštelį vertinimų iš 1935 m. spaudos. Apie knygą rašė autoritetai, jos reikšmė ir ypatumai buvo iš karto suvokti. Gretinimuose to meto recenzentai minėjo B. Brazdžionio, J. Kossu-Aleksandravičiaus (Aisčio), S. Jesenino pavardes, suvokė A. Miškinį kaip A. Vienažindžio, A. Baranausko aukštaitiško kelio tęsėją. Už „Varnas prie plento“ A. Miškiniui buvo paskirta „Sakalo“ premija.

  Taigi poezijos knyga, gyvenanti septynis dešimtmečius, ateina vėl.

  Leave a Reply