Vasara vasarį pdf, epub, mobi

Vasara vasarį | Jonathan Smith

Atsisiųsti knygą Vasara vasarį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 496
 • ISBN ar kodas: 9786094039959 • Vasara vasarį.pdf
  Vasara vasarį.epub
  Vasara vasarį.mobi


  Vasara vasarį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vasara vasarį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vasara vasarį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vasara vasarį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vasara vasarį aprašymas

  Aprašymas

  “Vasara vasarį” – intelektualiai ir jautriai papasakota meilės istorija, neišvengusi tragiškos lemties. Į didžiuosius kino ekranus perkelta paties Christopherio Menaulo!

  Iš Karališkosios akademijos prezidento pareigų besitraukiantis garsus dailininkas seras Alfredas Maningsas per 1949 metų kasmetinį pokylį griežtai užsipuola modernizmą. Tulžinga jo kalba ne tik palieka išsižiojusią rinktinę auditoriją, bet ir eilinius žmones priverčia prilipti prie radijo imtuvų. Tačiau arši tirada virsta nerišliu vapėjimu, kai jam išsprūsta vienos moters vardas – vardas, kurio visais būdais vengė, – ir mintys nuklysta į ypatingą vietą ir ypatingus laikus.
  A. Maningso kalba grąžina kapitoną Gilbertą Evansą į vėjuotąją Lamorną šimtmečio pradžioje. Prikelia didžiulės meilės ir bejėgiškumo jausmus, kai pati gražiausia pasaulio moteris, verta genialiojo Botičelio teptuko, atiteko garsiakalbiam, energingajam Maningsui. Mylimoji Florens, kurios skaudinti nenorėdamas Evansas patraukė kariauti į Nigeriją…

  “Vasara vasarį” yra jaudinamas ir sukrečiamas garsios Edvardo laikų menininkų bendruomenės, besimėgaujančios paskutinėmis aukso amžiaus dienomis prieš Pirmąjį pasaulinį karą, paveikslas ir neišgalvota meilės istorija, atkurianti Dautono abatijos atmosferą.

  Šį nepaprasto grožio, subtilumo ir tikrų jausmų kupiną pasakojimą į didžiuosius ekranus perkėlė Forsaitų sagos režisierius Christopheris Menaulas.

  Leave a Reply