Veganiška virtuvė pdf, epub, mobi

Veganiška virtuvė | Milda Beržanskaitė-Kašėtienė, Dovilė Stonė

Atsisiųsti knygą Veganiška virtuvė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Smaguris

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 304
 • ISBN ar kodas: 9786090400142


 • Veganiška virtuvė.pdf
  Veganiška virtuvė.epub
  Veganiška virtuvė.mobi


  Veganiška virtuvė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Veganiška virtuvė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Veganiška virtuvė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Veganiška virtuvė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Veganiška virtuvė aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Veganiška virtuvė” rasite daugiau nei 100 receptų, kaip paruošti veganiškus pusryčius, pietus, užkandžius ir desertus. Maistas gali būti pagamintas kūrybingai ir įdomiai, net ir nenaudojant gyvūninių produktų. Jums nereikės atsisakyti savo mėgstamiausių patiekalų – sužinosite, kaip juos paruošti veganiškai!

  Išmoksite pasigaminti riešutų pieną, tofu, tepamąjį sūrelį, sūrio padažą, picą, aitrųjį „Čili“ troškinį, purius keksiukus, vaflius. Taip pat rasite nemažai lietuviškų ar kitų šalių patiekalų interpretacijų: šaltibarščius, žemaičių blynus, cepelinus, kugelį, musaką, lazaniją. Ir visa tai be jokių gyvūninių produktų: mėsos, pieno (ir jo produktų), kiaušinių, medaus bei želatinos. Knygoje “Veganiška virtuvė” jų tikrai nepasigesite!

  KNYGOS PRISTATYMAS

  KNYGOS PRISTATYMAS

  “Veganiška virtuvė pagal Mi ir Do – tai pirmoji lietuviška veganiškų patiekalu knyga, kurioje pateikiami paprasti ir nuotaikingi receptai, puikiai tinkantys ir įvairovę vertinantiems visavalgiams, ir veganams ar vegetarams.

  KAS YRA VEGANIZMAS?

  Tai gyvenimo būdas siekiant savo veiksmais kuo mažiau prisidėti prie gyvūnu kankinimo, išnaudojimo ir žudymo. Kertinė jo dalis – augalinė mityba, tačiau paprastai veganai stengiasi savo pažiūromis vadovautis visur, kur įmanoma: rinkdamiesi drabužius, kosmetiką, laisvalaikio praleidimo būdus. Veganišką (augalinę) mitybą propaguojantys žmonės atsisako visu gyvūniniu produktu: pieno ir jo produktu (pvz., sviesto, grietinės, sūrio, kefyro), mėsos, žuvies, kiaušiniu, želatinos. Dauguma veganų taip pat nevartoja medaus. Tokie maitinimosi principai gali būti grindžiami ne tik etiniais motyvais, bet ir siekiu maitintis sveikiau.

  KĄ RASITE KNYGOJE?

  Daugiau nei 100 receptų veganiškiems pusryčiams, pietums, užkandžiams ir desertams. Dalį jų galima pavadinti sveikuoliškais, dalis jų – anaiptol ne sveikuoliški, nes ne veganai maitinasi išimtinai vien sveiku maistu. Išmoksite pasigaminti riešutų pieną, tofu, tepamąjį sūrelį, sūrio padažą, picą, aitrųjį “Čili” troškinį, purius keksiukus, vaflius… Taip pat rasite nemažai lietuviškų ar kitų šalių patiekalų interpretacijų: šaltibarščius, žemaičių blynus, cepelinus, kugelį, musaką, lazaniją…

  KO NERASIU KNYGOJE?

  Neveganiškų patiekalų. Kitaip tariant, tokių patiekalų, kuriuose naudojami gyvūniniai produktai: mėsa, pienas (ir jo produktai), kiaušiniai, medus, želatina.

  Leave a Reply