Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika pdf, epub, mobi

Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika |

Atsisiųsti knygą Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aktėja

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×16, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 240
 • ISBN ar kodas: 9789955214380 • Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika.pdf
  Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika.epub
  Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika.mobi


  Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika aprašymas

  Aprašymas

  Maitintis ir gaminti veganiškus patiekalus yra mada, kurios neišvengsi: beveik kiekviename mieste jau esama veganiškų restoranų, beveik visi garsūs kulinarijos šou televizijoje vedėjai yra išleidę po veganiškų receptų knygą, o mėsos ir pieno pakai¬talų, tokių kaip sojų mėsos dešrelės ar sojų pienas, rasite ne tik ekologiškų produktų parduotuvėse, bet ir prekybos centruose. Žinoma, nuo to smalsumas tik auga! Veganiška mityba – kas gi tai? Ar skanu? Ar sudėtinga pagaminti?

  Šioje knygoje “Veganiška virtuvė. Skanu ir sveika” aprašyta, kaip pasigaminti veganiškus patiekalus: spagečius su veganiškų Bolognese padažu, mėsainius su mėsos pakaitalu, mėgstamą desertą PannaCotta iš vien augalinių produktų, avinžirnių frikadeles, lazaniją su troškintomis daržo¬vėmis, šventinį kepsnį sluoksniuotoje tešloje. Pabandę maitintis veganiškai – įsitikinsite, kad tai ne tik sveika, bet ir nenuobodu!

  Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė

  TURINYS

  TURINYS

  Įvadas / 6

  Salotos / 16

  Sriubos ir troškiniai / 42

  Užtepėlės / 74

  Garnyrai ir užkandžiai / 90

  Pagrindiniai patiekalai / 130

  Saldieji patiekalai ir desertai / 216

  Receptų rodyklė / 238

  Leave a Reply