Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void pdf, epub, mobi

Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void | Eglė Juodvalkė

Atsisiųsti knygą Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla

 • Išleidimo metai: 2002
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 108
 • ISBN ar kodas: 9986-39-244-6 • Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void.pdf
  Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void.epub
  Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void.mobi


  Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Veidrodis ir tuštuma / The Mirror and the Void aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga ­ unikali lietuviškos ir angliškos poetinės saviraiškos dermė, turinti atspindžio bruožų. Knygoje taip pat ­ kompaktinė plokštelė “Eglė Juodvalkė skaito savo eilėraščius lietuviškai ir angliškai”.

  Eglė Juodvalkė gimė 1950 01 28 JAV. 1967-1973 Čikagos universitete stuudijavo slavistiką. Taip pat studijavo teatro meną Pietų Ilinojaus universitete Karbondeile. 1976-1995 buvo Laisvės ir Laisvosios Europos radijo darbuotoja. Išleidusi du poezijos rinkinius (“Jei tu paliesi mane”, 1972 ir “Pas ką žiedas žydi”, 1983), išeivijoje pagarsėjo kaip originali menininkė. 1996 Vilniuje išleistas “Mnemosinės vėrinys” – trečioji netradiciškai mąstančios poetės knyga.

  Leave a Reply