Veiksmas pdf, epub, mobi

Veiksmas | Sara Mannheimer

Atsisiųsti knygą Veiksmas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 192
 • ISBN ar kodas: 9786094661204 • Veiksmas.pdf
  Veiksmas.epub
  Veiksmas.mobi


  Veiksmas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Veiksmas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Veiksmas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Veiksmas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Veiksmas aprašymas

  Aprašymas

  “Veiksmas” – tai romanas apie moterį, gyvenančią savo susikurtoje tikrovėje.

  Tai, apie ką neįmanoma kalbėti, privalu užrašyti.
  Pradėsiu nuo pradžių ir nepabėgsiu, nepaspruksiu į žalumą, į tai, kas galbūt galėtų įvykti. Pagaliau turėsiu progą ištyrinėti, ką kiti yra parašę gyviesiems, mirusiesiems ir dar negimusiems. Aš įvaldysiu tai, ko net nežinojau galinti įvaldyti.

  Sara Mannheimer – švedų rašytoja, užaugusi Geteborge. Šiuo metu ji gyvena Stokholme ir, be rašymo, dar vadovauja meninio stiklo studijai. Jos debiutinis romanas Reglerna („Taisyklės“, 2008 m.) buvo nominuotas Augusta premijai, o antrasis – „Veiksmas“ 2012 m. pelnė Europos Sąjungos literatūros premiją.

  Moteris. Namas su biblioteka. Patalpa, pilna knygų, kurių nugarėlės atsuktos į moterį, knygos užsivėrusios nuo jos – gąsdinantis ir kartu traukiantis kambarys. Ji negali pažinti knygų, nors to trokšta nuo vaikystės. Ji skaito, stengdamasi įveikti knygų trauką ir žinių godulį. Ji stebi gyvenimą, kalbasi su žmonėmis – ir visa tai lyg pro stiklą, perregimą sieną, skiriančią ją ir jos Namą nuo aplinkinių. Jos tikrovė kitokia, jos pasaulio suvokimas kitoks. Jos troškimas pagimdyti kūdikį – begalinis, kaip begalinis ir jos gedulas dėl nutrūkusio nėštumo.
  Poetiška kalba ir metaforomis, nutrindama ribą tarp realybės ir vaizduotės, Sara Mannheimer pasakoja moters vidinio gyvenimo istoriją. Moters, siekiančios per skaitymą prisišlieti prie išrinktųjų, išsilavinusiųjų pasaulio, apsėstos neurotiško noro kontroliuoti aplinką ir drauge suvokiančios kasdienybės trapumą.

  Iš švedų kalbos vertė Alma Braškytė

  Leave a Reply