Vėjas nuo jūros pdf, epub, mobi

Vėjas nuo jūros | Giedrius Vilpišauskas

Atsisiųsti knygą Vėjas nuo jūros pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 415
 • ISBN ar kodas: 9786094662829


 • Vėjas nuo jūros.pdf
  Vėjas nuo jūros.epub
  Vėjas nuo jūros.mobi


  Vėjas nuo jūros pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vėjas nuo jūros pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vėjas nuo jūros knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vėjas nuo jūros pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vėjas nuo jūros aprašymas

  Aprašymas

  Vėjas nuo jūros” – geriausias lietuviškas siaubo romanas.

  “Jeigu norite lietuviško fantastinio romano, kuriame yra veiksmo, šiek tiek mistikos ir šiek tiek siaubo, kurį galėtumėte skaityti versdami puslapį po puslapio ir nesustoti per naktį,– štai jis, Giedriaus Vilpišausko „Vėjas nuo jūros“ – puikiai sukurtas, įtraukiantis ir nebepaleidžiantis iki pabaigos.”
  Aurelijus Katkevičius, žurnalo „Verslo klasė“ redaktorius

  Giedrius Vilpišauskas – vienas žinomiausių Lietuvos tinklaraštininkų. Vienas geriausių kulinarų ir vienos geriausių kulinarijos knygų „Virtuvės užkariavimo menas“ autorius. Taip pat vieno geriausių – jei ne paties geriausio – lietuviško fantastinio siaubo romano „Vėjas nuo jūros“ autorius.

  Viskas prasideda įprastai ir nekaltai: du vaikinai ir mergina atsiduria prie ežero. Bet iš kur Dzūkijos miškuose ežeras, kurio nėra jokiuose žemėlapiuose? Kodėl Egis ima sapnuoti košmarus, kurie atsibudus tampa realybe? Nejaukios nuojautos kamuojami jaunuoliai skuba išvažiuoti, tačiau paaiškėja, kad jie – miško belaisviai. Bet ar tikrai miško? Iš visų jėgų besistengdami ištrūkti, jie tik dar giliau klimpsta į nematomas pinkles. Paslapčių sklidina baimės atmosfera tirštėja, klausimų daugėja, o atsakymų nuotrupos, kurias pavyksta gauti nelaimingiesiems, kelia vis didesnį siaubą… Net patys keisčiausi košmarai po nakties nesibaigia, ir jau nebeaišku – haliucinacija tai ar siaubinga tikrovė.

  “Sukaustytas siaubo neturėjau jėgų nė užsimerkti. Protas atsisakė tikėti tuo, ką mato akys. Ne, tai negali būti pabaiga. Tai tik dar vienas mano sapnas. Taip, tik košmaras!”

  „Vėjas nuo jūros“ – knyga, kurią skaitydamas kiekvienas nuo pat pradžių ims tapatintis su veikėjais. O pabaigoje nepavyks atsiplėšti nė vienam. Knyga, kuri įtrauks skaitytoją kartu su veikėjais. Ištrūkti nepavyks niekam.

  Leave a Reply