Vera pdf, epub, mobi

Vera | Anne Swärd

Atsisiųsti knygą Vera pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090135815


 • Vera.pdf
  Vera.epub
  Vera.mobi


  Vera pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vera pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vera knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vera pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vera aprašymas

  Aprašymas

  Švedų rašytojos Anne Swärd romanas „Vera“ pasakoja karo pabėgėlės istoriją. Karo metu Švedijoje atsidūrusi jauna, besilaukianti mergina slepia gėdingą praeitį ir tikisi, kad niekas niekada neatskleis jos paslapties. Tačiau kaltė, atrodo, perduodama net krauju…

  Trumpiausios meilės istorijos kartais turi ilgiausiai trunkančias ir sunkiausias pasekmes.

  1945-ieji. Jauna mergina Sandrina iš tamsios karo realybės Lenkijoje atvyksta į lėtą ir saulėtą Švediją. Vienintelis jos bagažas – vaikas, kurio planuoja atsikratyti ir paslaptis, kurią ji pasiryžusi žūtbūt išsaugoti.

  Sandrinai vos septyniolika ir Lenkijoje ji gyveno su vokiečiu pareigūnu, kuris ją pasirinko kaip savo trofėjų, kuriuo mėgavosi, kol naikino vietinius žydus ir partizanus, tarp jų ir Sandrinos šeimą. Po Vokietijos pralaimėjimo jai pavyko drauge su pabėgėliais atvykti į Švediją.

  Prabėgus septyniems mėnesiams Sandrina išteka tolimoje saloje. Tačiau sužadėtiniui Ivanui ištartas „taip“ nuveda Sandriną į keistą pasaulį: aukštesniosios klasės šeimą. Sandrina dabar turės taikstytis su kone tobulų, bet neįprastai žiaurių Ivano giminaičių elgesiu.

  Jų vestuvių naktį salą užklumpa smarki pūga ir visi svečiai įkalinami šaltoje saloje. Naktis tampa groteskišku košmaru. Panašu, kad būtent ši naktis išpranašauja Sandrinai, kaip atrodys visas jos gyvenimas: ledo šaltumo santuoka, sukurta iš melo, paslapčių ir baimių.

  Sandrina ir vėl tampa auka, tačiau šį kartą ji bent jau turi galimybę sulaukti pagalbos.

  „Vera“ yra ketvirtasis švedų rašytojos Anne Swärd romanas. Tai pasakojimas apie skrydį ir išgyvenimą, apie motinas ir dukras, apie kaltę ir meilę, kurios keliauja iš kartos į kartą.

  Anne Swärd (g. 1969 m.) – viena populiariausių šiuolaikinių švedų rašytojų. Debiutavusi romanu „Arktinė vasara“ (Polarsommar) ji iš karto pelnė svarbų literatūrinį apdovanojimą. Taip pat palankiai tiek kritikų, tiek skaitytojų buvo sutiktos ir kitos jos knygos: pirmosios istorijos tęsinys „Lakusis smėlis“ (Kvicksand) ir trečioji knyga „Iki paskutinio įkvėpimo“ (Till sista andetaget). Jos knygos verčiamos į 18 kalbų, tarp jų ir anglų, prancūzų, rusų.

  Stokholmo universitete A. Swärd studijavo antropologiją, vėliau taip pat studijavo dailę ir kūrybinį rašymą, bendradarbiauja su įvairiais Švedijos laikraščiais. Naujausias romanas „Vera“ yra laiko ir vietos ribas peržengianti epinė meilės istorija.

  Leave a Reply