Verslo derybos pdf, epub, mobi

Verslo derybos | Aistė Mažeikienė, Kęstutis Peleckis

Atsisiųsti knygą Verslo derybos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
VGTU leidykla Technika

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 16×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955288459


 • Verslo derybos.pdf
  Verslo derybos.epub
  Verslo derybos.mobi


  Verslo derybos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Verslo derybos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Verslo derybos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Verslo derybos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Verslo derybos aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis “Verslo derybos” – sudarytas pagal modulio Verslo derybos programą. Leidinyje aprėptas visas derybų ir dalykinių pokalbių ciklas: nuo pasiruošimo ir informacijos rinkimo iki sprendimo priėmimo. Derybų ir dalykinių pokalbių procesas pateikiamas kaip visuma, atkreipiant dėmesį į atskirų dalių specifiką ir tarpusavio ryšį. Gebėjimas derėtis, dalyvauti dalykiniame pokalbyje apima platesnį kontekstą – žmonių bendravimo ir komunikacijų sistemą.

  Knyga skirta VGTU studentams, besimokantiems pagal verslo vadybos ir įstaigų vadybos studijų programas. Šiuo leidiniu galės naudotis ir kitų aukštųjų mokyklų vadybos, ekonomikos ir kitų specialybių studentai, siekiantys įgyti žinių derybų ir dalykinių pokalbių vedimo srityje.

  Leave a Reply