Verslo strategija: atvejo analizė pdf, epub, mobi

Verslo strategija: atvejo analizė | Marija Kučinskienė, Laura Žiogelytė, Gražina Jatuliavičienė

Atsisiųsti knygą Verslo strategija: atvejo analizė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 308
 • ISBN ar kodas: 9786094590528 • Verslo strategija: atvejo analizė.pdf
  Verslo strategija: atvejo analizė.epub
  Verslo strategija: atvejo analizė.mobi


  Verslo strategija: atvejo analizė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Verslo strategija: atvejo analizė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Verslo strategija: atvejo analizė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Verslo strategija: atvejo analizė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Verslo strategija: atvejo analizė aprašymas

  Aprašymas

  Šioje mokomojoje knygoje koncentruotai pateikiama informacija svarbiausiais teoriniais ir praktiniais verslo strategijų atvejų analizės klausimais, išryškinamas įvairus požiūris į verslo strategijas ir pateikiamos perspektyvios verslo strategijų formavimo ir jų tyrimo kryptys. Verslo strategijų nagrinėjimas teoriniu požiūriu sudaro prielaidas strategiškai svarbiems sprendimams, adekvatiems šiuolaikinės aplinkos pokyčiams, priimti.

  Mokomojoje knygoje pateikiamos aktualios verslo atvejų situacijos, parodančios, su kokiais iššūkiais susi-duria ir Lietuvos, ir žinomiausios pasaulio kompanijos.

  Knyga galėtų būti naudinga vadybos ir verslo, ekonomikos studijų krypčių studentams, studijuojantiems verslo strategijų, verslo strateginio valdymo dalykus, ir visiems kitiems, kuriems aktualios teorinės ir praktinės verslo strategijų problemos, taip pat norintiems susipažinti su žymių kompanijų verslo sėkmės paslaptimis.

  Leave a Reply