Vidinės ramybės keliu pdf, epub, mobi

Vidinės ramybės keliu | Kathryn J. Hermes, FSP

Atsisiųsti knygą Vidinės ramybės keliu pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 12,6 x 19,8, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 174
 • ISBN ar kodas: 9789955291800


 • Vidinės ramybės keliu.pdf
  Vidinės ramybės keliu.epub
  Vidinės ramybės keliu.mobi


  Vidinės ramybės keliu pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vidinės ramybės keliu pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vidinės ramybės keliu knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vidinės ramybės keliu pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vidinės ramybės keliu aprašymas

  Aprašymas

  Tuštuma. Neviltis. Neišbaigtumas. Vienatvė. Visi esame ne kartą tai patyrę netikėtai ligai ar finansiniams sunkumams užgriuvus ar išgyvendami asmenines nuoskaudas ir nesėkmes, trūkinėjant ryšiams ar nuoboduliui pjaunant, o gal kilus abejonėms dėl tikėjimo. Šitokie sunkmečiai paslaptingiausiu būdu verčia žmones leistis į dvasios gelmes ir ten ieškoti ramybės. Ši knyga išsiskiria tuo, kad autorius nežada lengvesnio gyvenimo, pripažįsta jog mūsų neapleks nelaimės, bet kviečia naujai suvokti gyvenimo tikrovę, nepagražintą savo kasdienybę. Moko, kaip susitaikyti su savimi tokiais kaip esame, su gyvenimo realybe ir atsiduoti tikrovei būnant visiškai įsitikinus, kad Dievas visada nori mums tik gero..
  Ketrina Džeims Herms (Kathryn James Hermes, FSP) yra Šv. Pauliaus dukterų kongregacijos (The Congregation of the Daugthters of St. Paul) narė, teologijos mokslų magistrė. Dirba Pauline Books & Media leidykloje, yra kelių knygų, tarp jų „Išgyvenant depresiją“ ir „Maldos išgyvenantiems depresiją“ (lietuvių kalba išleido leidykla „Katalikų pasaulio leidiniai“, 2009) autorė.

  Leave a Reply