Vidur girių pdf, epub, mobi

Vidur girių | Eugenijus Drobelis

Atsisiųsti knygą Vidur girių pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltijos Aplinkos Forumas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 84
 • ISBN ar kodas: 9786098041156 • Vidur girių.pdf
  Vidur girių.epub
  Vidur girių.mobi


  Vidur girių pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vidur girių pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vidur girių knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vidur girių pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vidur girių aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Vidur girių”, tai kiek kitokia pažintis su žymiu gamtininku dr. Eugenijumi Drobeliu.
  Gamtos paslaptys patirtos pačio knygos autoriaus kruopščiai užfiksuoti dienoraščio puslapiuose, kurio pagrindu ir parašyta ši knyga. Todėl, tai puiki galimybė susipažinti su įdomiomis istorijomis ir nuotykiais, gamtininko patirtais ilgus metus Dzūkijos šiluose ir paslaptingoje Čepkelių pelkėje besirūpinant laukinės gamtos apsauga.

  Kada gamta beldžiasi į mūsų vidinį pasaulį yra labai individualu. Vieni nepamiršta kaip vaikystėje žolė glostė basas kojų pėdas, kitiems – gamtos prisilietimas tampa įsimintinu jau pasiekus brandą.
  Tačiau susimąsčius, daugelis tikriausiai sutiks, jog gamtos vertybes galima suvokti tik patiems ją patyrus. Tuomet dažnai tampame neabejingais ir būtinybei ją saugoti. Gamtininko dienoraštyje surašytos mintys apie žmogaus santykį su gamtą, ne visuomet bus „patogios“, kvies diskusijai. Knygoje “Vidur girių” aprašytos istorijos pasakoja kaip mezgėsi ir buvo puoselėjimas nenutraukiamas ryšys tarp gamtos ir žmogaus, kuriam tas betarpiškas ryšys su gamta tapo viso gyvenimo pašaukimu.

  Galbūt ši knyga įkvėps Jus patraukti į gamtą ieškant savo patyrimų, o dr. Eugenijaus Drobelio papasakotos istorijos bus puikus įkvėpimas.

  Leave a Reply