Vidurnakčio saulė pdf, epub, mobi

Vidurnakčio saulė | Jo Nesbo

Atsisiųsti knygą Vidurnakčio saulė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 13×20, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 232
 • ISBN ar kodas: 9789955238874


 • Vidurnakčio saulė.pdf
  Vidurnakčio saulė.epub
  Vidurnakčio saulė.mobi


  Vidurnakčio saulė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vidurnakčio saulė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vidurnakčio saulė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vidurnakčio saulė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vidurnakčio saulė aprašymas

  Aprašymas

  “Vidurnakčio saulė” – trumpas, aštrus ir makabriškas trileris.

  Samdomas žudikas Ulfas bėga. Jo bosas, negailestingas ir nuožmus narkotikų magnatas Žvejys, už išdavystę baudžia mirtimi. Išsigelbėjimą Ulfas bando surasti Norvegijos šiaurės smaigaly – ten, kur saulė vasarą niekada nenusileidžia žemiau horizonto. Nors bet kokį tikėjimą vyras prarado seniai, jį priglaudžia vietinė religinė bendruomenė.
  Slėpdamasis medžiotojų trobelėje negyvenamoje plynaukštėje, Ulfas supranta, kad tik pamokslininko dukros Lėjos ir jos sūnaus Knuto dėka dar nesubyrėjo trapi riba tarp gyvenimo ir mirties. Tačiau jų rūpestis Ulfo neapsaugo nuo beprotybės, besismelkiančios su vidurnakčio saulės sutemomis. Rodos, iš toli jau ataidi Žvejo smogikų žingsniai.

  Naujausias pasauliniu mastu pripažinto Hario Hūlės knygų ciklo autoriaus Jo Nesbø kūrinys “Vidurnakčio saulė” ir trilerio „Kraujas ant sniego“ tęsinys, kurį galima skaityti kaip atskirą knygą, – subtilus, tamsios nežinios ir stingdančios įtampos kupinas trileris apie samdomą žudiką, kurio širdis žvėriškoms kriminalinio pasaulio taisyklėms buvo per gera.

  „Nepriekaištingo siužeto ir idealaus tempo knyga, dar ir sodriai juokinga bei mirtinai rimta.“
  Publishers Weekly (US)

  „Labai gerai parašyta… Meistriškas pasakojimas.“
  NRK (Norway)

  „Lingvistiniai fejerverkai pakylėja romaną. Šmaikštūs veikėjų portretai, nuostabūs peizažai… – užuomina, kad Nesbø mėgavosi kiekviena šios knygos rašymo akimirka.“
  VG (Norway)

  „Nesbø pasakojimas – elegantiškas ir stilingas. <...> Kaip ir kituose jo kūriniuose, nuotaika svyruoja: čia dar tik kelia virpulį, o štai jau audringa, čia švelni, vos trikdanti, o po akimirkos jau brutali.“
  Ekstra Bladet (Denmark)

  „Praryjamas vienu kartu <...>.“
  The Independent (UK)

  Iš norvegų kalbos vertė Justė Nepaitė

  Leave a Reply