Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga pdf, epub, mobi

Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo

Atsisiųsti knygą Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 472
 • ISBN ar kodas: 9786090103463 • Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga.pdf
  Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga.epub
  Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga.mobi


  Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vidurnaktis. Vampyrės dienoraštis. Ciklo “Sugrįžimas” 3-oji knyga aprašymas

  Aprašymas

  “Mielasis dienorašti,
  neišmanau, ką daryti. Metas kalėjime. Deimonas nusigabeno Bonę į Tamsos Matmenį. O Mereditė… paaiškėjo, kad ji saugojo daugiau paslapčių nei mes visi kartu. Kaip galėjau ničnieko nenumanyti? Mudu su Stefanu tegalim laikytis vienas kito ir melstis. Taip ilgai kovojam su Šiničiu. Pabaiga artėja… ir aš bijau.

  Padedama žavaus ir klastingo Deimono Elena išgelbėjo savo mylimąjį vampyrą Stefaną iš Tamsos matmens gelmių. Bet nė vienas brolis negrįžo sveikas.

  Stefanas nusilpęs nuo ilgo kalėjimo, ir jam reikia daugiau kraujo nei Elena galėtų duoti, o Deimoną keisti burtai atvertė į žmogų. Paklaikęs iš nevilties Deimonas padarytų bet ką, kad tik vėl persikeistų į vampyrą – netgi sugrįžtų į pragarą. Bet kas atsitiks, jam netyčia pasiėmus Bonę?

  Stefanas su Elena skuba vaduoti iš Tamsos matmens savo nekaltos draugės, o Metą su Meredite palieka ginti gimtojo miestelio nuo pavojingų dvasių, apsėdusių Fels Čerčą. Vaikai vienas po kito pasiduoda blogio jėgoms. Bet netrukus Metas su Meredite išsiaiškina, kad blogio šaltinis dar tamsesnis – ir yra dar arčiau – nei jie būtų galėję įsivaizduoti…

  Vertė Viktorija Labuckienė

  Leave a Reply