Viduržemio jūros Brevijorius pdf, epub, mobi

Viduržemio jūros Brevijorius | Predrag Matvejevič

Atsisiųsti knygą Viduržemio jūros Brevijorius pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×23, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9785417010279


 • Viduržemio jūros Brevijorius.pdf
  Viduržemio jūros Brevijorius.epub
  Viduržemio jūros Brevijorius.mobi


  Viduržemio jūros Brevijorius pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Viduržemio jūros Brevijorius pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Viduržemio jūros Brevijorius knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Viduržemio jūros Brevijorius pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Viduržemio jūros Brevijorius aprašymas

  Aprašymas

  Predragas Matvejevičius (Predrag Matvejević, g. 1932 m., Mostaras, Bosnija ir Hercegovina) – Sarajeve pradėjo studijuoti romanų filologiją, baigė Zagrebe. 1967 m. Sorbonos universitete apsigynė disertaciją lyginamosios literatūros ir estetikos tema, o 1994 m. ten pat įgijo habilituoto daktaro laipsnį.1959–1991 m. Zagrebo universitete dėstė prancūzų literatūrą. 1991 m. apsisprendė emigruoti ir išvyko iš pradžių į Prancūziją, paskui į Italiją. Nuo 1994 m. Romos universiteto La Sapienza profesorius.
  Predragą Matvejevičių teisėtai galima vadinti Viduržemio jūros dainiumi. Jo į daugelį pasaulio kalbų išverstas Viduržemio jūros brevijorius skaitytoją perkelia į užtekstinę realybę: mitinę, istorinę-faktinę, kitąsyk peržengiančią realybės ribas. Šioje knygoje persipina esė, portuano žanrai, leksikonas, autoriaus erudicija ir vaizduotės polėkis, archyviniai dokumentai ir asmeniški išgyvenimai, faktų lavina ir savita, grakšti poetika. Profesoriaus filologo požiūris į reiškinius kursto smalsumą, susidomėjimą pasakojamais dalykais.
  Ši knyga nepastebimai ir elegantiškai įtraukia skaitytoją į kupiną netikėtumų plaukiojimą po Viduržemio jūrą, kviečia užplaukti į mažas įlankėles, salas ir saleles, į antikos laikais klestėjusius, o dabar išnykusius uostus, prisišvartuoti prie egzotika dvelkiančių Šiaurės Afrikos pakrančių.

  Leave a Reply