Vieno gyvenimo istorija pdf, epub, mobi

Vieno gyvenimo istorija | Guy de Maupassant

Atsisiųsti knygą Vieno gyvenimo istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 248
 • ISBN ar kodas: 9785415023127 • Vieno gyvenimo istorija.pdf
  Vieno gyvenimo istorija.epub
  Vieno gyvenimo istorija.mobi


  Vieno gyvenimo istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vieno gyvenimo istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vieno gyvenimo istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vieno gyvenimo istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vieno gyvenimo istorija aprašymas

  Aprašymas

  “Vieno gyvenimo istorija” – tai romanas, kuriame dėl rašytojo fotografiškai tikslios atminties, preciziškai dailaus sakinio ir jautrios plunksnos nepaprastai tiksliai pavaizduotas dramatiškas moters gyvenimo paveikslas, aukštosios XIX a. Prancūzijos gyvenimo būdo mados ir dvasinės negandos.

  “Gyvenimas, matote, nėra nei toks jau geras, nei toks jau blogas, kaip galvojama.{…} du žmonės niekada negali prasiskverbti iki vienas kito sielos, iki minčių gelmių, {…} jie gali eiti šalia vienas kito, kartais apsikabinę, bet ne susilieję, ir kad dvasinė mūsų esmė visą gyvenimą klaidžioja vieniša.”
  Guy de Maupassant „Vieno gyvenimo istorija”

  Rašytojas Julianas Barnesas aprašo istoriją, nutikusią prieš pat pasirodant pirmam Maupassant’o romanui „Vieno gyvenimo istorija”: “Rašė jis eilėraščius, apsakymus, žurnalistinius straipsnius, tapo vienos gašlios dramos bendraautorium, ir jau buvo įsibėgėjęs su pirmu romanu „Vieno gyvenimo istorija”. Gerai jam sekėsi ir socialiniu, ir seksualiniu požiūriu, ir sudėjimo buvo gero: praeitą vasarą Zola vardu nusipirko valtelę ir nuirklavo su ja 50 km nuo Bezono iki Zola namų Medane. Vis tik rugpjūčio 30-ąją, likus porai dienų iki 28-ojo gimtadienio, jis skundėsi Flobert’ui, kad moterų meilė tokia nuobodi kaip vyrų išmintis, žinios laikraščiuose – visuomet tos pačios, ydos – banalios, o sakinių niekaip nesudėliosi kitaip.”

  Guy de Maupassant’as (Gi de Mopasanas, 1850–1893) – moderniosios smulkiosios prancūzų prozos meistras. Gimė Normandijoje; išsiskyrus tėvams, liko su motina, jo gyvenime atlikusia reikšmingą vaidmenį, o ir motinystės tema jo kūryboje atskleista itin jautriai. Jaunystėje Maupassant’as apibūdinamas kaip itin „gyvybingas”: buvęs pašalintas iš seminarijos, vėliau Sorbon

  Leave a Reply