Vieno žmogaus bohema pdf, epub, mobi

Vieno žmogaus bohema | Ugnė Barauskaitė

Atsisiųsti knygą Vieno žmogaus bohema pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 141
 • ISBN ar kodas: 9786094661563


 • Vieno žmogaus bohema.pdf
  Vieno žmogaus bohema.epub
  Vieno žmogaus bohema.mobi


  Vieno žmogaus bohema pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Vieno žmogaus bohema pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Vieno žmogaus bohema knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Vieno žmogaus bohema pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Vieno žmogaus bohema aprašymas

  Aprašymas

  O mes, moterys, jaučiam savo esmę nematydamos. Pasiduodam Mėnulio ritmams, verkiam tamsoje, sapnuojam ateitį ir mylimuosius, ieškom slaptųjų prasmių mažaraščiuose jų laiškuose. Kai vyras padeda tašką, mes jį apraizgom prasmių labirintais. Ir taškas jau nebe taškas, o meno kūrinys.

  Radijo laidų vedėja Ugnė Barauskaitė 2002 metais į literatūros pasaulį įsiveržė jaunatvišku, šmaikščiu romanu „O rytoj vėl reikės gyventi“. 2005 metais pasirodė antrasis romanas „Dešimt“. O štai trečiosios knygos teko laukti daugiau nei dešimtmetį. Kodėl taip ilgai? „Nes kartais gyventi yra svarbiau nei rašyti“, – sako autorė. Kelionės po Artimuosius Rytus, kitų kultūrų patirtys, vaikystės įspūdžiai, skaudžios išpažintys ir, žinoma, vyrai. Poetiškai, lakoniškai ir paprastai.

  Kas yra bohema? Toks gyvenimo žanras. Laisvė būti kitaip.

  Naujausia autorės knyga “Dešimt”.

  Leave a Reply